Przelanczanie kanalow 2-cyfrowych

mari000

New member
Witam mam taki problem z przelanczaniem kanalow od 10 w gore tzn chodzi o kanaly dwu cyfrowe , w instrukcji pisze standardowo ze trzeba szybko nacisnac np 1 i 0 (jesli chodzi o kanal 10) a w praktyce wychodzi innaczej ze nie da rady tak szybko przycisnac bo odrazu wlancza sie pierwszy naciskany kanal ( w tym przypadku 1) dodam ze problem wyskakuje w tv analogowej :(:( Masakra taka lipa w tv za 5,5 tys :( SOny Bravia KDL 46Hx751
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Nie znam tego modelu, ale coś takiego nie ma prawa mieć miejsca we współczesnym telewizorze. Chyba czas skontaktować się z serwisem Sony.
 

eM!

New member
Zdecydowanie polecam telefon lub mail do pomocy Sonego.
Nie spotkałem się jeszcze nigdy w życiu z sytuacją aby ktokolwiek nie zdążył wcisnąć 2 klawiszy (jeden po drugim) aby wybrać kanał dwucyfrowy.
 

fazer58

Member
Bez reklam
Niby podają tak:
"Naciśnij przycisk DIGITAL/ANALOG, aby wybrać tryb cyfrowy/analogowy."

"Naciśnij przycisk numeryczny (przyciski numeryczne), aby wybrać kanał.
Dla kanałów o numerze 10 i większym naciśnij szybko drugą cyfrę po pierwszej."

Może tylko musisz poćwiczyć,albo podejdź do sklepu i sprawdź na innym telewizorze.
 

mari000

New member
tv kupilem w sony center w elblagu a obecnie mieszkam w elku , nigdzie jeszcze nie widzialem tego modelu w sklepie , zrobie tak jak kolega "eM!" podpowiada i skontaktuje sie z sony odrazu zglosze problem z odczytem filmow 3d ...
 

Kamart

New member
Mam Sony 40HX755 i nie ma problemu w przełączaniu kanałów (sprawdziłem też na TV analogowej). Szybko wciskam 1 i 2 i wyskakuje kanał 12.
 

concer

New member
Wejdź sobie do menu telewizora, potem na "ustawienia", dalej "ustawienia analogowe" i opcję "przyciski jednocyfrowe" przestawiasz na wyłączone. Teraz już powinno wszystko działać.
 
Do góry