Przegladarka w 46d5500

duber

New member
Witam moze to glupie ale nie moge znalezc przegladarki w owym modelu.zaktualizowalem wszystko i nie widze jej.jak ona sie nazywa itp.I czy wogóle ja ma hmm bo niby tak
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Teodoryk

New member
Witam moze to glupie ale nie moge znalezc przegladarki w owym modelu.zaktualizowalem wszystko i nie widze jej.jak ona sie nazywa itp.I czy wogóle ja ma hmm bo niby tak
pozdrawiam

Właśnie zabieram się za zakup TV 46D5500 z tego co wyszukałem w internecie jest to Smart Tv z funkcją Smart Hub i powinien wg opisów tej funkcji mieć przegladarke internetową.

Czy ktoś z posiadaczy tego TV może to potwierdzić please?
 

remiqa

New member
Witam przeglądając gazetkę reklamową sklepu rtv był tam model 32d5500 i na ekranie miał przeglądarkę www sprawdzałem na swoim 40d5500 nic takiego nie mam może seria d6500 ma ją fabrycznie a do serii d5500 trzeba ją ściągnąć w formie jakiegoś widgetu lub aplikacji ?
 

Teodoryk

New member
Przeglądarka jest dostępna od serii D6500

na stronce samsunga http://www.samsungsmarttv.pl/#/learn/demo znalazłem taki oto napis pojawiający się na ekranie przez ok sekundę:

samsunglze.jpg


żeby się nazywało że jet, ale żeby przez przypadek nikt tego nie przeczyta,ł bo przez 1s przeczytać tego się nie da!! :roll:

to ja jeszcze dopytam Szanownego Koleżeństwa :

Czy wystepuje w przyrodzie TV 46 cali BEZ 3D z przeglądarką internetową w cenie do 3-3.5 kzł ?
 
Ostatnia edycja:

Teodoryk

New member
U mnie w domu nikt 3D nie będzie oglądał ;) nie chcą i już. A co do 100Hz to wskazane, ale bez parcia. Mam obecnie Sharpa 50hz i nie narzekam na smużenie. W sklepach patrząc na matryce 50 i 100hz naprawdę nie widzę specjalnej różnicy.
 

manius88

New member
ja też nie chciałem telewizora z 3D bo i tak nie będę tego oglądał , ale jednak kupiłem D6000, przekonało mnie to 100 Hz prawdziwe, po drugie cena D5500 i D6000 w MM jest prawie identyczna, a po trzecie sprzedawca powiedział że seria D6*** jest troche lepsza pod względem obrazu.
 

tdx

New member
Bez reklam
U mnie w domu nikt 3D nie będzie oglądał ;) nie chcą i już. A co do 100Hz to wskazane, ale bez parcia. Mam obecnie Sharpa 50hz i nie narzekam na smużenie. W sklepach patrząc na matryce 50 i 100hz naprawdę nie widzę specjalnej różnicy.

Ja widzę OGROMNĄ nie w smużeniu a w płynności
 

farba

New member
U mnie w domu nikt 3D nie będzie oglądał ;) nie chcą i już. A co do 100Hz to wskazane, ale bez parcia. Mam obecnie Sharpa 50hz i nie narzekam na smużenie. W sklepach patrząc na matryce 50 i 100hz naprawdę nie widzę specjalnej różnicy.
Uwielbiam teksty odnoszące się do porównań w sklepie, czyli pomieszczeniu oświetlonym setkami jarzeniówek:grin: W sklepie, przy zapuszczonym dobrym sygnale HD, nie zauważysz różnicy między D5000, a D7000/8000. Postaw te TV w domu, a szczęka ci opadnie...
 
Do góry