Przeglądanie plików ps3 przez Nokie N85

smolaque

New member
Na laptopie mam zainstalowany media serwer i bez problemu wyświetlają mi się w telefonie pliki udostępnione z laptopa. To samo w przypadku dysku sieciowego z dlna "Netgear Stora" (mam listę plików w telefonie). N85 ma oczywiście wgrany fabrycznie media serwer i jest uzbrojona w dlna. Czy jest opcja żebym widział pliki z konsoli w telefonie tak jak w ww przypadkach??. Tak samo mogę streamować bezpośrednio z poziomu telefonu filmy, muzykę i zdjęcia do laptopa, natomiast już do konsoli nie:/ A wydaje mi się że powinno się dać
 
Ostatnia edycja:

vasyndrom

New member
i tu sie mylisz drogi kolego ps3 moze odebrac stream z serwerow dlna ale sama juz go nie nada bo nie jest "serwerem"
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Powiedz żebyś nie obejrzał dobrego 1080p 15 GB streamowanego z telefonu? :niewiem:

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie mam zamiaru się od niczego powstrzymywać.

Jak sobie chcesz posterować konsolą przez telefonik to sobie kup Sony Ericssona.

Pozdrawiam,
 

smolaque

New member
Milczenie jest złotem, życie pokazuje, więc rób sobie co chcesz. Wiem, że SE Satio i Aino mają taką, możliwość. Nie będę zmieniał telefonu do tego celu, po to piszę wiadomość na tym forum... Temat uważam za zamknięty.
Pozdrawiam
 
Do góry