przeciętny użytkownik szuka dobrego tv(do kikiego i janunia)

miller69

New member
cześć wszystkim.
od kilku dni studiuję to forum, ponieważ stoję przed zakupem nowego telewizora do zwykłego domowego użytku,kabel , filmy na dvd no i "niestety" chciałbym widzieć też materiały hdtv, ponieważ dzieki wam poczułem różnicę :lol:
i tu zaczynają się schody po przeczytaniu kilkuset wypowiedzi mam zupełny chaos w głowie.
co wybrać?
w "marketach" zwróciłem uwagę na dwie rzeczy
- crt samsung slim fit( seria 308v i 316v)
-DAEWOO DLP32D1LPS.
co do samsónga ładne ale czy na pewno hd ready jak napisał w jednym poscie janunio, sprzedawcy nie bardzo wiedzieli a i w instrukcji też niewiele można było wyczytać(model 316v na razie w dojczlandii)
a daewoo no właśnie ładny hd ready i ... czy coś więcej?
podsumowując nie jestem(na razie)aż takim zapaleńcem, jak zdecydowana większość szanownych kolegów(i koleżanek), ale chciałbym kupić coś niedrogiego i nienajgorszego.
tylko co oto jest pytanie?????
ps nie przynudziłemza bardzo?
pps ok 3m do ekranu
ppps wyrazy uznania dla wiedzy wszystkich (szczególnie kiki i janunio) pzdr.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
o tym samsungu to zapomnij bo nie trzyma geometrii obrazu, na forum jest wątek o nim, co do daewoo to raczej też bym nie polecał, jaką kwotę zamierzasz przeznaczyć na to ?
 

miller69

New member
Mniejszy i wypasiony czy większy ale biedniejszy w funkcje ?

dzięki za zainteresowanie.
szukam czegoś do 3500-4000 zł nie jest to na pewno tyle żeby starczyło na coś topowego to jasne, ale może na w miarę przyzwoity sprzęt obleci.
merce są super wozy , ale golfy też niczego sobie, że wten sposób naświetle moje podejście.mając tylko tyle trzeba śie sporo namęczyć żeby coś wybrać , jak zdążyłem się zorientować czytając to forum to z kaską od 20000> życie staje się łatwiejsze :D .
dopóki nie zaoszczędzę na tuner cyfrowy hd to sprzęt głównie do dvd i kablówki( nie najlepszej zresztą), no ale telewizor chciałbym mieć już trochę przyszłościowy. pzdr i cierpliwie czekam na odpowiedż
ps gdzieś znalazłem info o suuuuper podobno lcd(37") BENQ z ok 1300€
troche to poza moją granicą bólu ale jeżeli ma być to taki mercedes ciut droższy od golfa to może warto by się było spreżyć
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam

Z Crt dostepnych na rynku najlepszym rozwiązaniem jest - po dzisiejszych testach JVC 32 P 40,
do 4000 zł możesz poszaleć jedynie w LCD 26".
za dobrą 32" LCD trzeba wyłożyć 5300 zł/ Sharp P50/
pozdrawiam
 
Do góry