Przecięcie HDMI lub HDMI bez końcówek

minister888

New member
Witam,
Mam problem z podłączeniem TV z dekoderem UPC kablem HDMI. Otóż zostawiłem robotnika z remontem z wyraźnymi instrukcjami aby pod imitacje piaskowca w salonie wstawił szeroką peszlę na kable HDMI. Ten idiota wkleił za wąską. Teraz mam problem...
Widziałem kilka postów (z 2007 roku) odradzających cięcie i lutowanie kabli HDMI. Czy coś sie zmieniło?
Czy jest możliwe nabycie kabla bez jednej z końcówek i w miarę łatwą instalacje brakującej z końcówek?
Macie może jakieś inne pomysły co mógłbym zrobić?
Będę bardzo bardzo wdzięczny za wszelką pomoc!
Na zbyciu mam takie kable : impuls - pc HDMI HDMI V 1.4 1.8 M 3D, czy da sie z nimi coś zrobic?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Niestety chyba nic nie zrobisz, nie wiem jak małe masz to korytko.
MOgles mu kupic takie jak uważasz lub zaznaczyc, że nie mniejsze nic np. 5 cm szerokości lub chociaż powiedzieć jakie i ile tych kabli będzie. No ale teraz już za pozno.
Może jest szansa na rozkucie, wymianę kilku elementów piaskowca?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Czekajcie, ale witusb24 dobrze radzi. Skoro korytko jest za waskie to puscic tam micro lub mini HDMI, a dopiero na zewnątrz z jednej i drugiej strony dac normalne.
 

witusb24

New member
można też(chyba) bezprzewodowo ale koszta. a myślę że takie micro hdmi przejdzie.aukcje i oferty były podane przypadkowo nie żadna oferta.nie trzeba dwóch przejsciówek.sa kable micro hdmi >hdmi.Przeciafgamy drut w korytko wiązemy micro i jazda
 
Ostatnia edycja:
Do góry