Przechwytywanie TV z PFL6007 na smartfona

miet55

Member
Bez reklam
Jaka wersja android przechwytuje za pomocą aplikacji My Remonte - WI-FI smart screen, obraz z TV do smartfona. Kiedy klikam na Setup aplikacji MR i następnie na WI-FI smart screen jestem proszony o czterocyfrowy pin.
 

jurass

Banned
A co wersja Androida ma wspólnego z podaniem kodu autoryzacji? To wygląda na procedurę uwierzytelnienia urządzenia, które chcemy powiązać z telewizorem. Telewizor powinien chyba pokazać ten kod, który mamy wpisać w aplikacji telefonu.
 

miet55

Member
Bez reklam
Właśnie nie wiem czy wersja Androida ma coś wspólnego, aczkolwiek ten mit mi wciskano na infolinii wsparcia. Według "pani" od 4.2

Funkce: Control, TV Guide i SimplyShare mam widoczne i działają. WI-FI smart screen widzę tylko w setup'ie.
 

jurass

Banned
Ja mam Androida 4.1.2 i oglądam za pomocą apki Samsung Smart View to co leci na TV, ale może tu sa wykorzystywane inne mechanizmy. Czterocyfrowy pin raczej nie ma nic wspólnego z wersją Androida.
 

tdx

New member
Bez reklam
jurass ma rację też mam s2 z 4.1.2 i oglądam obraz z TV na smartfonie myślałem że chodzi o transmisję w 2gą stronę screen mirroring na TV i to jest od wersji 4.2.2 (sorry za zamieszanie)
 

miet55

Member
Bez reklam
mnie właśnie chodzi o oglądanie na smartfonie (Galaxy Trend A-4.0.4) oglądanie tego co w danej chwili jest włączone na TV. Oczywiście mowa o przekazie cyfrowym.
 

miet55

Member
Bez reklam
Jakim znowu przekazie cyfrowym? W którym miejscu? I dlaczego "oczywiście"?
napisałem dokładnie cytując: Pomoc w zakładka Aplikacja MyRemonte WI-FI Smart Screen.
..."dzięki funkcji można oglądać kanał telewizji cyfrowej z TV na swoim smartfonie..."
TV jest z roku 2012 więc zapewne napisali tak bo istniały jeszcze kanały analogowe.

@phil7008, @tdx, z jakich aplikacji korzystacie?
 
Ostatnia edycja:

phil7008

New member
Bez reklam
philips my remote , a jak zrobic np zeby z lapka youtube wyswietlac na tv? dodam ze nie chce wlaczac smarta na tv szkoda nerwow!
 
Ostatnia edycja:

miet55

Member
Bez reklam
tak myślałem tylko, że u mnie nie pojawia się WI-FI smart Screen. Widzę ją jak wejdę w setup i po kliknięciu na "ON" prosi o jakieś dziwne piny. czy przy pierwszym wejściu coś wpisywałeś? I jaki masz Android?
 

miet55

Member
Bez reklam
Po wejściu w my remonte tylko to widzę:
15ds.jpg
 

phil7008

New member
Bez reklam
u mnie jest jeszcze opcja wifi smart screen, na tablecie(mistral traveler)mam andka 4.1 a telefonie (motorola milestone) 2.3.7 i na dwóch smiga. masz najnowsza apke? nic nie wpisywalem w setupie mam na off opcja pin nie klikalna
 
Ostatnia edycja:
Do góry