Prozba o pomoc w wyborze wzmacniacza i kolumn

sprezyn

New member
Witam koledzy jestem nowy i zastanawiam sie nad zakupem wzmacniacza do muzyki house trance czytam i niewiem co mam zrobic czy wybrac atoll in 200 czy denon 2020ae chodzi o naglosnienie salonu okolo 40 m wiec czy ktos porownywal te konstrukcje chodzi o moc dynamike dobry bas i jeszcze jedno ktore kolumienki do tego monitor audio silver 10 czy b w 683 s2 czy moze Paradigm Monitor 11 v.7 dziekuje z gory za podpowiedz pozdrawiam
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
683 S2 do takiej muzyki??? One super grają wokale, instrumenty itp

Paradigm, Klipsch to co innego. Dobre do każdej energetycznej muzyki.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Witam koledzy jestem nowy i zastanawiam sie nad zakupem wzmacniacza do muzyki house trance czytam i niewiem co mam zrobic czy wybrac atoll in 200 czy denon 2020ae chodzi o naglosnienie salonu okolo 40 m wiec czy ktos porownywal te konstrukcje chodzi o moc dynamike dobry bas i jeszcze jedno ktore kolumienki do tego monitor audio silver 10 czy b w 683 s2 czy moze Paradigm Monitor 11 v.7 dziekuje z gory za podpowiedz pozdrawiam
Ja słuchałem monitor audio 10 z denonem i powiem Ci ze pod względem basu kolumny grały super. Jestem z osób które lubią bas i te kolumienki go zapewniały. ..:)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
sprezyn wybrałeś fajne wzmacniacze. Najlepiej odsłuchaj przed zakupem. Ja mam Atoll-a IN100SE i z czystym sumieniem polecał tę markę. IN200 nie miałem okazji odsłuchać, ale na pewno będzie jeszcze lepiej niż "setka". Do listy kolumn dopisz jeszcze Focal Aria 926, Jbl LS 80.
 

sprezyn

New member
A jakie masz kolumienki z tym in 100 jak z mocq tego wzmacniacza czy jest wystarczajqcy do glosnego sluchania pozdrawiam
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,

ja mam monitory Studio 16Hz Canto Grand. Ja mam znacznie mniejszy metraż dlatego nie wstawiałem kolumn podłogowych. IN100 to mocny wzmacniacz. Czuć dobre zasilanie, to nie są tylko waty na papierze. Wzmacniacz potrafi zagrać bardzo głośno bez zniekształceń. IN200 z tego co wiem jest bardziej wyrafinowany i jeszcze lepiej radzi sobie z trudnymi do wysterowania kolumnami.
 

sprezyn

New member
Wiec panowie zamowilem uzywke atoll in 200 se wiec teraz jakies propozycje kolumn dynamicznych i niemenczqcych najlepiej osob co sluchali juz z atollem pokuj spory kolo 40 m i jeszcze co sqdzicie o streamer pioneer n 50 czy by bylo ok do atolla pozdrawiam
 

Pan_Borowik

New member
Szczerze mówiąc, jeżeli chcesz wydać te kilkanaście tysięcy, umów się na odsłuchy w jakimś sklepie.
Posłuchasz sobie ulubionych kawałków na kilku zestawach i sam wybierzesz, który Ci gra najlepiej.
Opieranie się tylko na forum to duży błąd, moim zdaniem.

Ze streamerów CA CNX zdaje się udany.
 
Do góry