Prototype

mg30906

New member
Czy ktoś juz widział , może grał w PROTOTYPE , chyba już powinna być ale jakoś cicho jest o tym tytule ? czy coś się zmieniło z datą premiery ?, wydaje mi się że powinien być 5 czerwca.
 

Bambolo82

Banned
Tak...ekhhhm. Prototype od ładnych kilku dni czy nawet tygodni krąży w pirackiej wersji na Xbox'a 360 w sieci bittorent. Gra jeszcze sie w sklepach nie pojawiła, a już - jak to zwykle bywa - została rozkradziona na platformie Microsoftu, który sam tak bardzo dba prawa autorskie (widocznie tylko swoje).

Myśle że nikt sie nie wychyla z komentarzami przed premierą sklepową...z przyczyn wiadomych. :rolleyes:

Ciekawe jak gra wypadnie na tle bardzo dobrego InFamous na Playstation 3.
 

Peek

New member
Bez reklam
Na serwisach branżowych gra zgodnie dostaje nizsze noty od inFamous. Na przykład na ign.com 7,5/10 (infamous 9,2/10) podobno grafika jest bardzo uboga, czytałem tylko 2 recenzje z zagranicznych serwisów, ale pomimo tego, że Prototype jest multiplatformowcem, to zanosi się, że pojedynek wygra INFAMOUS.
 

Bambolo82

Banned
Oceny oscylujące w granicach 7.0-7.5 to nie tragedia. To nadal "dobra" ocena.

Budżet Sucker Punch jakie zafundowało Sony na produkcję INFAMOUS był pewnie z 10x wyższy od tego co uciułali producenci Prototype.

Bardziej obawiałbym się, że Prototype to będzie typowa multiplatformowa, nisko-budżetowa sztampa jaka bewstydnie wychodzi co tydzień np. Red Faction Guerilla, Terminator Salvation czy badziewny Damnation. Miejmy nadzieje, że nie, bo czasem zdarzają się dobre i bardzo dobre multiplatformy (np. Modern Warfare, Assasin's Creed, PES2009).
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
Tak...ekhhhm. Prototype od ładnych kilku dni czy nawet tygodni krąży w pirackiej wersji na Xbox'a 360 w sieci bittorent. Gra jeszcze sie w sklepach nie pojawiła, a już - jak to zwykle bywa - została rozkradziona na platformie Microsoftu, który sam tak bardzo dba prawa autorskie (widocznie tylko swoje).

Myśle że nikt sie nie wychyla z komentarzami przed premierą sklepową...z przyczyn wiadomych. :rolleyes:

Ciekawe jak gra wypadnie na tle bardzo dobrego InFamous na Playstation 3.


Stary...ale Ty masz obsesję na punkcie piractwa i x360. Współczuję. Szczerze. Poważnie.
 

Szczupaczek

New member
SierzantHarris napisał:
Stary...ale Ty masz obsesję na punkcie piractwa i x360. Współczuję. Szczerze. Poważnie.
Bambolo ma 4 obsesje :) :

SONY
Piractwo
X360
Kupowanie używanych gier na Allegro (to nie jest złe) i chwalenie się co kupił i za jak mało (to już jest) :)
:)
 

Royek

New member
Chciałem zakupic prototype po obejrzeniu traileru. Teraz już wiem, że nie warto jak narazie. Dzięki "Mefju" za twoją uwagę.
 

mg30906

New member
A ja jednak kupiłem na przekór wszystkiemu :) jakoś ten gameplay mi się spodobał (przyleci w piatek razem z VTennis2009 i keypadem)

pzdr
 

Bambolo82

Banned
No to daj w weekend jakąś reckę kilkuzdaniową jak Ci się gra w Prototype :eek:

Chwalą gameplay w Prototype, ale ganią grafę na tle zjawiskowego InFamous. Mamy zatem dwie świeże, dobre gry o superherosach, a nadchodzi trzecia - Marvel DC Online, gdzie podobno będą mogli skrzyżować moce posiadacze PS3 i PC!

Zawsze lubiłem też Virtuaa Tennis. Fajnie się gra w dwie osoby. Z tego co słyszałem to Radwańską olali, bo chyba pomimo miejsca w TOP 10 WTA, za słabo sie promuje dziewczę.
 

mg30906

New member
No to daję ..:) , Nie miałem za wiele czasu żeby sie pobawić , więc moje pierwsze wrażenia są takie ,

Gra instaluje sie bezproblemowo (pisze bo były jakieś problemy ) ściąga sie łatka , nastrój i przerywniki w grze są niesamowite i wygladają pięknie .
Sama gra oczywiście juz tak nie wygląda , można do woli biegać skakać ,latać ,rozwalać wszystko co popadnie - ogólnie panuje duży chaos, jedno jest pewne mozna sie nieźle wyżyć ale hicior to to nie jest pewnie ją przejdę ,ale nie jest to gra (przynajmniej dla mnie) którą chce sie skończyć "na raz" albo jak się tylko odpali PS3 to ją włącza . Jak na razie więcej czasu spędzam z VTennis2009 czy Fifą 2009 które kupiłem razem z Prototype. Może jak pogram wiecej to sie zrobi ciekawiej

Off topic:

Nabylem też PSEYE - pościągałem gierki i...... jak na razie trafia do szafy i pewnie nie predko ją wyjmę (do czasu PETEYE).


a i jeszcze KEYPAD , małe to ale da sie pisać jak piszę z kolegą czy w przeglądarce to ciesze się za każdym razem że to mam a nie musze się męczyć padem , klawiaturka po wciśnięcu odpowiedniego przycisku zamnienia nam się w Tuchpad , minusem jest brak podświetlenia więc po ciemku nie popiszemy


pzdr
 

mg30906

New member
Pogrywam dalej w Prototyp'a i zmieniam zdanie , gra mocno mnie wciągneła , i praktycznie w nic innego nie gram (posiadam prawie 40 tytułów plus PSN ) na początku może faktycznie było chaotycznie ale gra
nabiera rumieńców tak po 10tym etapie , nowe moce , nowe zadania - moim zdaniem jednak warto :) ,

aha znalazłem błąd - przy stealth consume - Alex zapada mi sie pod ziemie albo wogóle nie chce sie potem ruszać - może z przejedzenia :confused: i musze zaczynać misje od nowa.....

pzdr
 
Do góry