prosze pomóżcie problem z podłaczeniem do laptopa przez HDMI

broda1000

New member
Witam kupilem niedawno kamere sony hdr hc 8e i mam pytanie z związku z podłaczeniem do komputera.
Czy moge ja podłączyć do laptopa z HDMI bo mam takiego ale nic sie nie dzieje jak kamere podłaczam.
czemu żaden z programow nie widzi , nie moze przechwycic obrazu w trubie rzeczywistym jak jest np w nero 8
jesli chce przechwycic obraz mam do wyboru wbudowana kamere w laptopie nic poza tym czemu?
czy jest mozliwośc wogóle podlaczneia kamery do komputeraz za pomoca HDMI i ogladanie filmów prosto z kamery jak jest to na TV
prosze o pomoc.
 

Noel

New member
broda1000 napisał:
Witam kupilem niedawno kamere sony hdr hc 8e i mam pytanie z związku z podłaczeniem do komputera.
Czy moge ja podłączyć do laptopa z HDMI bo mam takiego ale nic sie nie dzieje jak kamere podłaczam.
czemu żaden z programow nie widzi , nie moze przechwycic obrazu w trubie rzeczywistym jak jest np w nero 8..............


bo zapewne jest to wyjście a nie wejście
 

johanek

New member
Jeśli już to HDR-SR8E. Do transmisji sygnału do laptopa (aby np.wypalić płytkę) słuzy kabel USB. Za pomocą HDMI mozesz włączyć kamerę do telewizora i np. zobaczyć sobie co nagrałaś. Natomiast w laptopie masz (jak wspomniał przedmówca) WEJŚCIE HDMI (również po to aby podłączyć lapa do TV):D. Polecam czytanie instrukcji....wszystko pisze
 

klolik

New member
@johanek
W ferworze pisania posta pomyliłeś nazwy. W laptopie kolega może mieć WYJŚCIE hdmi nie wejście, które jest w tv.
I rzeczywiście służy ono tylko do wysłania sygnału na wyświetlacz. Nic do lapka przez to nie zgra kolega broda1000

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry