proszę o radę-LCD za około 3tys pln

tetryk

New member
Na początku swojego pierwszego postu chciałbym wszystkich serdecznie przywitać:D ;)
Od dość dawna interesuję się sprzętem,ale raczej tym grającym;) -jakiś czas temu udało mi sie skomletować to i owo no i przyszedł czas na sprzęt "wyświetlający",w którym szczerzę mówiąc nie orientuje sie juz tak dobrze...:( -budżet "ograniczony" do powiedzmy 3 tys pln,i nie wiekszy jak 32 cale,z uwagi na oswietlenie myślałem o lcd:
Warunki w jakich będzie pracował tv to:
-pokój dzienny o pow.około25m2
-po lewej stronie ekranu jest okno które wychodzi na strone wschodnią,dopołudnia słońce świeci bardzo ostro na tv (z boku)
-odległość od ekranu to jakieś 3,5 m
-tv ogladane praktycznie cały dzień-rano moje dziewczyny (bajki/tv style i takie tam;) ),wieczorem/w nocy -ja (programy popularnonaukowe/filmy)
-tv zasilane przez dekoder cyfrowego polsatu Samsung dsb-305/dvd
-na dźwieku mi aż tak bardzo nie zależy-przy oglądaniu filmów używam kina domowego
 
Ostatnia edycja:

pdzran

New member
Poszukaj Toshiba 32R3500 - HD Ready , 100 Hz , sam nad nim sie zastanawialem ale wezme prawdopodobnie ten sam model ale 37 cali.
Tak mi polecano na Forum.
Na Skapcu widzialem go za 2900 pln.

Pawel
 

tetryk

New member
OK-dziekuje bardzo za sugestie,tak jak sie obawiałem,ile odp.tyle modeli tv-:)
szczerze mówiąc mój nr.1 to -sharp lc32wd1e-co o nim myślicie ?
(wiem że w tej chwili nie do dostania.....poczekam do stycznia jeśli jest ok)
 

pdzran

New member
Musisz przyjac zalozenie.
Ja przyjalem jakis prog cenowy ,37" , HD Ready , 100 Hz.
To ograniczylo mnie do 3 modeli i z nich wybiore jak obejrze je w sklepie.
 

DanielKK

New member
Ten model Sharpa jest dobrym kompromisem między ceną a jakością. Bardzo dobry do sygnału SD.
W mojej okolicy akurat ten model 32' jest łatwo dostępny m.in. w MM.
 

skydiver86

New member
LCD 40"-42" co wybrac?

Witam
zastanawiam sie nad czterema modelami LCD i nie wiem co wybrać TOSHIBA 42C3500PG LCD 42", SONY KDL-40S3000 40" ,LG 42LC41 42" czy Samsung LE40N87B 40", co wybrać?
Pozdrawiam
 
Do góry