prosze o porade

piotr_piecu

New member
Tak jak w tytule prosze o porade a mianowicie chodzi mi o dysk twardy w kompie na początku miałem zamontowany seagate barakude 1 tb ale wymieniłem na samsunga 103sj 1 tb z powodu głośnej pracy seagate teraz komp jest wolniejszy głównie przy starcie windołsa jakie są wasze doświadczenia z tymi dyskami czy to normalne
 

lyskam

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam,
no musze przyznac ze wlasnie ten dysk shitsunga mi padl. W Wigilie, zeby bylo ciekawiej. Nie wiem czy odzyskam dane. I faktycznie mialem te same odczucia - po zamontowaniu mocne spowolnienie pracy komputera pomimo tego ze dysk nie powinien az tak obciazac pracy calego systemu. System rowniez dluzej sie ladowal. Nastepnie problem z detekcja dysku. A ostatecznie odmowa pracy. Wiem jedno, juz na pewno nie kupie dysku tego producenta.
Pozdrawiam!
 

dabi30

New member
Tak jak w tytule prosze o porade a mianowicie chodzi mi o dysk twardy w kompie na początku miałem zamontowany seagate barakude 1 tb ale wymieniłem na samsunga 103sj 1 tb z powodu głośnej pracy seagate teraz komp jest wolniejszy głównie przy starcie windołsa jakie są wasze doświadczenia z tymi dyskami czy to normalne

Posiadałem przez 2 miesiace dysk samsunga 500GB 502hj padł wszystkie dane niestety przepadły :/ dostałem nowy na gwarancji w porównaniu z WD moim starym także odczułem spowolnienie pracy.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!! Tu się rozmawia o sprzęcie HD TV, a nie o komputerach. Litości!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wróćcie do szkół i nauczcie się czytać!!!!!!!!!!
 

kanterstrajk

New member
szybkosci dysku czy wydajnosci komputera nie mierzy sie czasem uruchamiania systemu windows. Nie umiesz obslugiwac komputera do sie doszkól... ile masz lat? 7?
 
Do góry