Prosze o porade.

fraglesx

New member
Problem mam taki jestem osobą poruszającą się na wózku i nie mam możliwości podjechania do sklepu aby obejrzeć co lepsze.
Od jakiegoś czasu nosze się z zamiarem kupna telewizora LCD będzie on podłączony do cyfry+ dekodera philips dsx6110 przez kabel euro lub component jak sie da.
Tak tylko wpadł mi w oko ten TV:
SONY KDL-32W5500.
Odległość od tv do 2 metrów, :hmm: a może brać 26 cali nie wiem.Czy to dobry telewizor a może macie inny pomysł inny model chodzi mi o to aby jak najmniej smużył cena do 2500 zł.
Obecnie mam telewizor crt 21cali 17 letni.Czy obraz na tym lcd będzie doby czy zamazany bo nie mam pojęcia?
To tyle.
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o odległość od telewizora to z 2 m.lepiej kup sobie 32cale,a co do wyboru telewizora to uważam iż dokonałeś dobrego wyboru ponieważ ten Sony jest naprawdę dobrym telewizorem mającym już ugruntowaną pozycję na rynku telewizorów Lcd.
 

fraglesx

New member
Dzieki za odpowiedzi na moje pytanie.Tylko jeszcze jedno mnie trapi ta wielkość 32 cale bo obecnie mam 21 cali CRT i czy na tak wielkim z odległości do 2m nie będzie za bardzo zamazany obraz?:niewiem:.
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Dzieki za odpowiedzi na moje pytanie.Tylko jeszcze jedno mnie trapi ta wielkość 32 cale bo obecnie mam 21 cali CRT i czy na tak wielkim z odległości do 2m nie będzie za bardzo zamazany obraz?:niewiem:.

Śmiało kup Sobie 32 cale z 2m. jest to odpowiedni telewizor,jeżeli kupisz sobie 26 cali to po pewnym okresie stwierdzisz że mogłem kupić większy i będziesz żałował:fool:
 

ubity

New member
Problem mam taki jestem osobą poruszającą się na wózku i nie mam możliwości podjechania do sklepu aby obejrzeć co lepsze.
Od jakiegoś czasu nosze się z zamiarem kupna telewizora LCD będzie on podłączony do cyfry+ dekodera philips dsx6110 przez kabel euro lub component jak sie da.
Tak tylko wpadł mi w oko ten TV:
SONY KDL-32W5500.
Odległość od tv do 2 metrów, :hmm: a może brać 26 cali nie wiem.Czy to dobry telewizor a może macie inny pomysł inny model chodzi mi o to aby jak najmniej smużył cena do 2500 zł.
Obecnie mam telewizor crt 21cali 17 letni.Czy obraz na tym lcd będzie doby czy zamazany bo nie mam pojęcia?
To tyle.

Dokonałeś dobrego wyboru ,ale jak byś chciał wybrać coś innego to poczytaj sobie (jak będziesz miał dużo czasu bo z 400 stron)na temat SAMSUNGA B650.Ja sam go posiadam i jestem bardzo zadowolony.Mieści się w twoim zakresie pieniędzy i ma więcej bajerów niż sony.
 
Do góry