Prosze o pomoc!

dipi10

New member
Witam.
Pracowałem na Toshibie X3000, radzi sobie bardzo dobrze, żadnego smużenia i bardzo dobra jakość obrazu.
Konsola podłączona przez kabelek HDMI.
Pozdrawiam
 

Piersmen

New member
Witam! Mam dylemat czy dokonam dobrego wyboru, otóż mam zamiar zakupić TV Sony KDL 32 D3000 pod PS3 czy waszym zdaniem to dobry wybór, może ktoś akurat korzysta z tego TV sprzedawcy już tak namieszali mi w głowie że sam nie wiem co wybrać chociaż ten wybór wydaje mi się rozsądny co wy sądzicie na ten temat? Proszę o odpowiedź?
 

matteo

New member
Piersmen napisał:
Witam! Mam dylemat czy dokonam dobrego wyboru,
otóż mam zamiar zakupić TV Sony KDL 32 D3000 pod PS3 czy waszym zdaniem to dobry wybór
Dokonałem dokładnie tego samego wyboru...
KDL32D3000 mam nadzieje, że do jedzie do mnie w ciągu tygodnia,
czekam na dostawę (bo jakieś kłopoty z dostępnością są...)
i podepnę go bez chwili wahania do PLAYSTATION3 :)

Przeczytałem wiele testów tego Sony Bravia, zapoznałem się z mnóstwem
(najczęsciej) pozytywnych komentarzy, przeczytałem manuala i czekam.
Zresztą, na forum masz ponad 50 stron dywagacji o D3000 (godzinami to czytałem) :grin:
 

grg666

New member
Setka napisał:
Co myslicie o Toshiba X3000 ?
Podłączał go ktoś do ps3?
Wrażenia?

Moj przyjaciel kupil 42x3000 i co pare dni wpadam do niego trocje pograc na PS3 i nawet po kalibracji obrazu lacznie z regulacja kolorow bazowych telewizor ma problemy z gradacja szarosci i tym co zawsze boli w lcd czyli brak ostrosci w ruchu.
Mozna go ustawic w ten sposob, aby miec dobra czern i brak skali szarosci,lub stracic zupelnie czern i uzyskac wiecej szczegolow poprzez lepsza game szarosci. W filmach fullhd telewizor sprawuje sie calkiem niezle aczkolwiek kompletnie zawiodl moje oczekiwania. Najprawdopodobniej najwiekszym mankamentem pomijajac gradacje kolorow jest dosc wolna matryca 8ms. Dodam ze owy kolega na poczatku denerwowal sie,mowil ze sie czepiam(zapatrzony w swoj dobry wybor), pozniej jednak uswiadomil sobie swoj blad(zobaczyl plazme panasonica) i teraz denerwuja go wspomniane mankamenty. Biedak jeszcze nie wie co go spotka jak odpali slaby sygnal SD... :)
 

kzfr

New member
może jakiś zasiadywacz tego forum , postarałby się o przygotowanie dla (nas) laików taką tabele z przedziałem cenowym jak i calowym "od-do" i jaki najczęściej jest brany tv przez ludzi do konsoli ps3 ?
.najlepszy wybór to wybór własny :) Widzę że tu wszyscy z kupą szmalu , ja od niedawna zacząłem pracować i nie mam tyle kasy (jeszcze kombinuje na raty) w piątek mam zamiar jechać do saturna i MM i eurortv i spróbuje wam conieco powiedzieć na temat tego co widziałem (jako laik)
 
Do góry