Prosze o pomoc!

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Lepiej podobno gra tylko specjalny monitor pro Neca 40" full Hd , ale o tym się przekonamy za kilka dni , jak wjedzie / tyle że "trochę" kosztuje/
 

dunker

New member
Witam wszystkich forumowiczów :)

Mam pytanie odnośnie zakupu "Sharp LC42XD1E - 42" Widescreen Full HD 1080P LCD TV - With Freeview" ,a mianowicie chcialem sie dowiedziec czy to bedzie dobry wybor pod konsole ps3,czy ktoś może jest posiadaczem jego i mógłby sie podzielić opinią i wrażeniami

41YU2XUuzwL._SS500_.jpg

dziekuje i pzdr
 
Ostatnia edycja:

diablo

New member
Jaki wybrac tv najlepszy do ps3 pytam fachowców mam pare typów:
1 Samsung LE32N71B 2800zl
2 Samsung LE32R81B ponoć ten jest dobry cena okolo 2800zl
3 Samsung LE32M87B D czy lepiej doplacić do tego 100hz 3500zl jezeli nie ma duzej roznicy to nie chcial bym przeplacac niepotrzebnie
4 Sony KDL-32V2500 cena 3500zl wiecej niz 3500zl nie wyloze to jest i tak za duzo na mnie. tv chce nabyc za 2 tygodnie bede sledzil co radzicie z góry dziekuje za opinie pozdrawiam licze na was moze jest inny tv w tej cenie lepszy czekam na odpowiedzi
 

krecha2

New member
z tego ze slyszalem i czytalem na temat sharpow xd1e do ps3 odpowiedz jest ze odbieraja rewelacyjnie chodzi mi o 46xd1e o 42 nie slyszalem wiec nie wiem az sam jestem ciekaw bo planuje kupic ten wlasnie tv wiec rowniez prosze o odpowiedz!
 

mayo67

New member
Mogę tylko powtórzyć moją opinię z paru postów wstecz, że z 37XD1 PS3 chodzi wspaniale. Podejrzewam, że akurat w tym przypadku "size doesn't matter" :D:D:D
 

Gozel

New member
Jak to jest z tym całym sygnałem 1080p. Niektóre telewizory chyba mimo iż maja takową matrycę nie przyjmują sygnały 1080p z PS3. Tak jest wydaje mi się z Philipsami. A jak jest z sharpami i samsungami? Pozdrawiam
 

jedwym

Klub HDTV.com.pl
vip
ja...

Bym wybierał między XD1E, a RD2E, a jak masz kase to XL1E. Ja kasy nie mam. Lepiej kupić RD2E bez Full HD, ale za to 100Hz, czy XD1E z Full HD tylko 60 Hz?
 

marcin0903

New member
Ja osobiście bym preferował poczekać do świąt i wtedy łyknąć XL1 Full HD 100hz! Podejrzewam , że cena jego na święta może wynosić 7,500 zł!
 

jedwym

Klub HDTV.com.pl
vip
Ale...

A jakby wybierać tylko między 37XD1E i 37RD2E? Ja mam budżet do 5000 tysięcy. A w dodatku 46 cali. Taki to do salonu może kiedyś kupie, ale ja chciałbym do pokoju własnego.
 

gromel

New member
A ja powiem tak, od jakiegos czasu tak kombinuje co by kupic pod ps3, juz stawialem na Sharpy XD1 ale....od paru dni tak czytam i czytam i widze ze praktycznie co nowa gra szczegolnie te "lepsze, wymagajace" pracuja tylko w 720p i to np 30fps.
Wiec zastanawiam sie mocno po co wydawac na FullHD skoro gry jak widac beda raczej 720p chodzic.
 

playmaniak

New member
jedwym napisał:
Bym wybierał między XD1E, a RD2E, a jak masz kase to XL1E. Ja kasy nie mam. Lepiej kupić RD2E bez Full HD, ale za to 100Hz, czy XD1E z Full HD tylko 60 Hz?

........100hz jest wykorzystywane przy sygnale SD a przy hd jest tylko 25hz,30hz,50hz lub 60hz jak cos............

pozdro all.
 

PaPaY

New member
a co myslicie o tym TV LG 32LC52 ? bedzie ładnie chodził pod PS3 ?? czy lepiej dolozyc troche kasy i kupic np Sharpa WD1E ? oczywiscie interesuja mnie TV 32" tylko:>

pozdro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
lepiej dołożyć i kupić Sharpa WD1. Przecież jeśli będziesz nawet od czasu do czasu korzystał z telewizji to i tak się opłaci.
 

-AS-

New member
Polecam Kuro pod PS3, dzisiaj podłączyłem - rewelacja. ;)

Pozdrawiam

Ps. Zanim ktoś napisze coś o jakiś wypalaniach na ekranach, to napiszę - nie pleć waść, wstydu (sobie) oszczędź :cool:
 
Do góry