Proszę o pomoc w wyborze

rafiklegia

New member
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.


Chcę zakupić kino domowe do salonu z wydzieloną częscią telewizyjną ok 25 m2. Nie jestem wielkim znawcą tematu ale chciałbym czasami obejżec film jak i również posłuchać muzyki. Przejżałem sporą część forum ale chiałem zasięgnąć konkretnej opinii na temat poniższych zestawów. Na początku przeznaczyłem na zestaw ok 2500 zł ale po zapoznaniu się z Waszymi opiniami na forum trochę podniosłem budżet :)
Bardzo proszę o sugestie dotyczące zestawów nad którymi się zastanawiam:

Onkyo HT-R508 DVD Onkyo DV-SP405 Quadral Quintas 500 w cenie 3000 zł

Onkyo TX-SR505 DV-SP405 QUADRAL 500 3299 Zł

ONKYO TX-SR604 DV SP405 QUADRAL 500 3399 Zł

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybrałbym Onkyo ale 605
http://www.eisa-awards.org/node/750
ONKYO_TX_SR605web.jpg
 

kayu

New member
Znalazlem na forum kilka pochlebnych informacji o współpracy Jamo 606 z Onkyo 606. Czy jest jeszcze jakiś inny aplituner godny polecenia do tych głośników ? (chcę pojeździć teraz po sklepach i posłuchać sobie). Zakładam zakup PS3 jako odtwarzacza DVD/BD.
 

armi

New member
Bez reklam
kayu napisał:
Znalazlem na forum kilka pochlebnych informacji o współpracy Jamo 606 z Onkyo 606. Czy jest jeszcze jakiś inny aplituner godny polecenia do tych głośników ? (chcę pojeździć teraz po sklepach i posłuchać sobie). Zakładam zakup PS3 jako odtwarzacza DVD/BD.

ja kupiłem jamo s606 + H/K avr 147 i jak dla mnie gra fajnie. Jeśli masz więcej kasy to możesz kupić 'wyższy' model czyli avr 247 bądź z nowej linii 155 lub 255
 

rafiklegia

New member
d

Czy od zestawów które podałem na samym początku lepsze mogłyby być w podobnej ceni:

Onkyo 605 i Koda SG 550 z subem
Onkyo 605 i Koda AV 701 z subem

Jutro zamierzam już zamówić konkretne kino także bardzo bym był wdzięczny za szybką pomoc.
 

armi

New member
Bez reklam
to już zdecydowanie ciekawsze zestawy podałeś na początku. Tam uwzględniłeś markowe głośniki. Koda to chińska produkcja...
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
Koda chińska, fakt.. stylistykę maja niezłą.. brzmienie hmmm... to był jeden z powodów, dla których kupiłem Jamo a nie Kody.. i do dzisiaj szwagra Kody grają słabiej (dźwiękowo) niz moje Jamo.. jedynie jego sub buczy bardziej - ale sub ma starać sie grać bas, a nie nim buczeć.. :p
 
Do góry