proszę o pomoc w wyborze

ayamei

New member
proszę o pomoc w wyborze: samsungLE27S71B, panasonic TX-32LX600P and more

Witam,
od dłuższego czasu próbuję znaleźć coś sensownego dla siebie. Wymagania mam raczej niewielkie. Chcę oglądać kablówkę, DVD, czasem podłączyć komputer ale raczej sporadycznie. Fundusz - do 2500 zł. Odległość oglądania 2-2,5m.
Mam kilka typów:
Panasonic TX-32 LX600P
Samsung LE32S71B
Panasonic 26LX60
Samsung LE27S71B

Jeśli możecie polecić jakiś inny, chętnie mu się przyjrzę.
Bardzo proszę o opinię
 
Ostatnia edycja:

Przemcio73

New member
ayamei napisał:
Witam,
od dłuższego czasu próbuję znaleźć coś sensownego dla siebie. Wymagania mam raczej niewielkie. Chcę oglądać kablówkę, DVD, czasem podłączyć komputer ale raczej sporadycznie. Fundusz - do 2500 zł. Odległość oglądania 2-2,5m.
Mam kilka typów:
Panasonic TX-32 LX600P
Samsung LE32S71B
Panasonic 26LX60
Samsung LE27S71B

Jeśli możecie polecić jakiś inny, chętnie mu się przyjrzę.
Bardzo proszę o opinię
Tego samsunga sobie odpuść (seria s) Przy tej odległości to bierz 32 cale. Z tych tv to wziąłbym panasa.
 

gatar

Active member
Bez reklam
wlodek1001 napisał:
jak masz jeszcze cierpliwośc to poczekaj na koniece roku , będzie taniej lub za tą sama cenę kupisz coś lepszego
Taaak, a na końcu roku zaczekaj na wakacje, wtedy będzie taniej i coś lepszego,
albo jeszcze lepiej zaczekaj na koniec przyszłego roku .....
Daj spokój z takim radami. :p Jutro zawsze będzie tańsze od dzisiaj i będzie zawsze cos nowszego
(nie zawsze lepszego) i to nowsze wcale nie będzie tańsze. Temat na WIELU forach wałkowany po stokroć.
Przemcio73, kup Panasonic TX-32 LX600P.
 

ayamei

New member
Przemcio73 napisał:
Tego samsunga sobie odpuść (seria s) Przy tej odległości to bierz 32 cale. Z tych tv to wziąłbym panasa.
no właśnie najchętniej wzięłabym 32 calowy TV, ale boję się, że z tej odległości 2-2,5m odbiór nie będzie najlepszy
 

gatar

Active member
Bez reklam
ayamei napisał:
no właśnie najchętniej wzięłabym 32 calowy TV, ale boję się, że z tej odległości 2-2,5m odbiór nie będzie najlepszy
Witam.
Ty się nie bój tylko wal do jakiegos dużego sklepu z tym tv i sam zobacz.
 

ayamei

New member
a czy Panasonic TX-32LX60P jakoś znacząco różni się od Panasonica TX-32LX600P ? Z tego co widzę, to ten drugi jest ok 1000 zł droższy od pierwszego i nie wiem, czy warto dawać więcej za telewizor, który nie wiele rózni się od tańszego.
Pozdrawiam
 
Do góry