Proszę o pomoc w wyborze LCD ??

Kondi2006

New member

Witam wszystkich,

CZytam fora od 3 dni i mam metlik w glowie wiec postawnowilem sie zalogowac i zlozyc zapytanie.
Mam dylemat co do wyboru LCD do sypialni. Odleglosc od TV bedzie wynosila dokladnie 2,70m wiec zastanawiam sie na wielkoscia czy 26" czy 32". Chce go zamontowac na scianie. Rozwazalem kilka modeli miedzy innymi Samsung LE32R82B, LE32M87B. Ten drugi jest troche za drogi gdyz chce wydac max 3000zl. Ten LCD bedzie mi sluzyl tylko do ogladania TV kablowej, planuje rozszerzenie pakietu o telewizje cyfrowa tez z kablowki a mianowicie o HBO,CINEMAX, AXN. Pokoj jest ciemny gdyz okna ma od polnocy.

MOZE KTOS POMOZE MI W WYBORZE. MOZE JAKIS INNY MODEL ALBO PRODUCENT KTORY NADAJE SIE DO SYGNALU Z KABLOWKI.

Pozdrawiam i prosze o pomoc bede wdzieczny o kazda radę
 

paradoks1

New member
Kondi2006 napisał:
Witam wszystkich,

CZytam fora od 3 dni i mam metlik w glowie wiec postawnowilem sie zalogowac i zlozyc zapytanie.
Mam dylemat co do wyboru LCD do sypialni. Odleglosc od TV bedzie wynosila dokladnie 2,70m wiec zastanawiam sie na wielkoscia czy 26" czy 32". Chce go zamontowac na scianie. Rozwazalem kilka modeli miedzy innymi Samsung LE32R82B, LE32M87B. Ten drugi jest troche za drogi gdyz chce wydac max 3000zl. Ten LCD bedzie mi sluzyl tylko do ogladania TV kablowej, planuje rozszerzenie pakietu o telewizje cyfrowa tez z kablowki a mianowicie o HBO,CINEMAX, AXN. Pokoj jest ciemny gdyz okna ma od polnocy.

MOZE KTOS POMOZE MI W WYBORZE. MOZE JAKIS INNY MODEL ALBO PRODUCENT KTORY NADAJE SIE DO SYGNALU Z KABLOWKI.

Pozdrawiam i prosze o pomoc bede wdzieczny o kazda radę

Jeżeli odległość masz >2,5m kup32". Jeżeli zdecydujesz się na Samsunga wybierz LE32m87BD. Jesli jest za drogi to poczekaj . Może po wakacjach dostaniesz go w cenie 3 000zł.;) Choć wątpię aby cena tak spadła ale dzisiaj kosztuje 3400zł lub nawet mniej.
 

phmizar

New member
Gdybyś chciał korzystać z komputera to Samsung byłby ok. Jeżeli to ma być tv tylko do kablówki to lepsz będzie plazma. Przy odległości 2,7 m 37" będzie w sam raz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
lcd - do sypialni odradzam i to pod wieloma wzgledami.
Jesli odległość jest 3 metry lub wiecej - bierz wielkość 42 Plazmy.
Ponieważ masz 3000 zł - to musisz dołożyć do ceny plazmy Panasonica 37 PV 7 .
 

Kondi2006

New member
Co do plazmy to raczej sie nie przekonam, czytalem wiecej negatywow na ich temat niz pozytywnych opini. Wiadomo jakosc obrazu bedzie o wiele lepsza na plazmie ale to tylko to jest jej plusem.

Prosze jeszcze raz o wskazanie jakiegos LCD do 3000zl ktory bedzie mial dobry odbior na sygnale z kablowki ?? Slyszalem ze PHILIPS PSL 7332 ma dobre osiagi na sygnale analogowym ??

Moze ktos co na ten temat powiedziec kto obcuje moze jako sprzedawca ze sprzetem RTV i ma porownianie

Pozdrawiam
 
Do góry