Proszę o pomoc w wyborze aktywnych kolumn.

jarpo

Member
[FONT=&quot]Poszukuję aktywnych głośników głównie do słuchania muzyki z laptopa. Opcjonalnie mogą być też podłączone do telewizora. Wiem, że to nie jest najlepsze rozwiązanie, ale docelowo (po remoncie innego pokoju – no nie tak szybko[/FONT]J[FONT=&quot]) będzie do tego służyć dobrej jakości „wieża”[/FONT]
[FONT=&quot]Głośniki będą grały w pokoju o wymiarach 3m x 4m. W zasadzie odsłuchiwany (tłuste mp3 i pliki flac) będzie każdy rodzaj muzyki z przewagą utworów rockowych. Chodzą mi po głowie kolumny Microlab Solo7c, ale może uda się znaleźć coś bardziej odpowiedniego. Gdyby udało się, aby były mniejsze i tańsze to byłby już wielki sukces.[/FONT]
 

jarpo

Member
Witam. Jak najtaniej bo to nie będzie sprzęt docelowy. 500, góra 600zł ale jakby udało sie taniej byłoby super.
 

jarpo

Member
Może to i gra ale ten design! Czy te głośniki zagrają lepiej od Microlabów lub innych tego typu kolumn?
 

jarpo

Member
Zastanawiałem się nad JBL Pebbles, ale myślę, ze to o czym myślę zagra o wiele lepiej. Czy mylę się?
 

jarpo

Member
Witam
A jakiej mocy są Creative T30 Wireless? Nigdzie nie podają takich danych. Brak kabli to zaleta w głośnikach komputerowych. Zastanawiam się tylko czy w ten sposób stworzę choć namiastkę systemu audiofilskiego.
 

jarpo

Member
Ale ile W (jaka moc) mają te głośniki? Dźwięk będzie z laptopa DELL XPS L502x i5-2410M (ma wbudowane głośniki JBL – jak na laptop rewelacja) lub ze smartfona Sony Z. Myślę jeszcze zastosować kartę dźwiękową na USB.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Ale ile W (jaka moc) mają te głośniki? Dźwięk będzie z laptopa DELL XPS L502x i5-2410M (ma wbudowane głośniki JBL – jak na laptop rewelacja) lub ze smartfona Sony Z. Myślę jeszcze zastosować kartę dźwiękową na USB.
Mam JBL Pebbles dla mnie rewelacja zależało mi na sygnale i zasilaniu po jednym kablu bez plątaniny zasilaczy. Powyższe plus dobry dźwięk spełniają JBLe.

Przy tym budżecie możesz poszukać nawet czegoś lepszego z tej firmy.
 

jarpo

Member
Mam JBL Pebbles dla mnie rewelacja zależało mi na sygnale i zasilaniu po jednym kablu bez plątaniny zasilaczy. Powyższe plus dobry dźwięk spełniają JBLe.

Przy tym budżecie możesz poszukać nawet czegoś lepszego z tej firmy.

A co konkretnie masz na myśli? Jaki model? Czy JBL Pebbles mają wystarczająca moc do nagłośnienia pokoju 3m x4m?
 
Do góry