Proszę o pomoc w sprawie Pionków i innych

adasko

New member
Witajcie,

Mam ogromny mętlik w głowie i zastanawiam się jaką plazme kupić:

- Pioneer 436 RXE
- Panasaonic TH-42PV60
- Pioneer 506 XDE
- Samsung PS-50P5H
a może
- Samsung LCD LE40R71B

Zwracam się z prośbą do osób które użytkują dany sprzęt o opinie a zarazem o pomoc w wyborze. Oglądać będę z odległości ok. 3,5 metra głównie DVD-HDMI i satelita w ciemnym pokoju (bez okien). Przewiduję ten sprzęt na 3-5 lat bo potem jak ceny się umiarkują to full HDTV.

Pozdrowienia

Adaśko
 

adasko

New member
Fajnie że pionki, ale 50 mają mniejszą natywną rodzielczość i trzeba dalej siedzieć ja mam tylko 3,50 metra czy to wystarczy czy lepiej kupić 43. Czy koś ma jakieś doświadczenie ???!!!!!!!!!

Adaśko
 

dnc

Moderator
VIP
A ja postawie na Panasonica 42PV60. Pioneer 436XDE owszem jest bardzo dobry, ale czy aby za taką cenę? Panasonic jest równie dobry, a cena jest zdecydowanie niższa. Jeśli juz miałbym kupic Pioneera to na pewno 500XDE (pełny HD 720p), ale i tutaj cena jest spooora. Zatem przed zakupem dobrze rozważ czy cena jest proporcjonalna do oferowanej jakości. Pomijam inne modele Tv bo nie znam ich, a Pioneera widziałem i gdybym nie miał możliwości kupna Panasa kupiłbym Pioneera, ale byłbym 3000 zł do tyłu. No cóż. Mnie wybór i kupno Tv zabrało 4 miesiące. Tyle analizowałem, czytałem, analizowałem, czytałem i analizowałem, a i tak potem kupiłem zupełnie coś innego niz miałem w planach.
 

kotek

New member
Pioneer PDP 436 FDE i Panasonic TH42 PV 500 (rozwazalem tez Panasonica 42 PV 60 ale nie podobal mi sie jego badziewny wyglad mimo rewelacyjnej ceny)- te dwie plazmy maja super jakosc obrazu a do tego pioneer rewelacyjny wyglad tyle ze drogi, tak dlugo sie zastanawialem ze kupilem LCD Sony Bravia serie W :).
 

ww296

New member
Odpowiedz jest naprawde bardzo prosta
Jesli finanse pozwola -bierz Pioneera 506
jesli nie pozwola to 436 XDE
a jesli jeszcze mniej to Panssdonica 42PV60

z 3,5 metra Pioneer 506 nie jest za duzy o to sie nie martw!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
dodam ,że Plazmy Pioneera są w ostrej promocji cenowej - ale tylko do końca kwietnia.
Testowana odległość z kablówki przy 2,5 metra - dawała zachwyt ,ale na dobrych syganłach . Źle grały programy Polonia 1 czy TV TRWAM.
Chociaż ich jakość juz nie odstrasza
Znakomicie - bajki , DW , TVN, Polsat , Fasion , Eurosport.
Pioneer jako jedyna plazma ma:
szybę antyrefleksyjną
brak poswiaty czerni
regulacje sześciu podstawowych kolorów
Brak odbicia bocznego
Odcienie czerni
http://www.pioneer-eur.com/eur/product_overview.jsp?category_id=413&taxonomy_id=62-63
koniecznie skorzystaj z prezentacji



pozdrawiam

kliknij w ten obrazek pod w/w linkiem
 
Do góry