Proszę o pomoc w podjeciu decyzji Samsung??

mac441

New member
Witam!
Jestem nowym uzytkownikiem i z racji tego ze nie moge zbyt długo czekac z wyborem TV (stary sie spier...) chcialbym prosic Was znawcow tematu o pomoc. Z racji tego ze w pewnym sklepie znalazlem najlepsze jak mi sie wydaje ceny chcem tam wybrac TV 26, 27 ". I tu moja prosba. Czy ktos moglby mi polecic ktorys z widocznych tu modeli?
http://www.max24.pl/sklep/?a=sklep&kategoria=5
Mysle o samsungu LE26R71b ale moze sa tam jakies lepsze modele? (słyszalem pochlebne opinie o JVC, Philips, Sharp (tez tam są)
Dysponuje kwotą do 3500zł
Przede wszystkim TV bedzie odbierał sygnał z kablówki (Aster), lub dvd, bardzo okazyjnie z kompa. Będzie sie znajdował w duzym pokoju (duzym jak na blok czyli odleglosc od tv 3 m :)))
Pokoj popoludniu lekko nasloneczniony, ale są rolety :)

Proszę Was, poświeccie chwilke, zerknijcie i podpowiedzcie co najlepiej wybrac (pod wzgledem parametrow) z tego sklepu.
Pozdrawiam serdecznie i proszę o odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:

gregorsky

New member
Jeżeli takie sygnały chcesz wykorzystywać, to po ci LCD?
Kup normalny odbiornik CRT 32', to wydasz mniej i będziesz
szczęśliwszy. No chyba, że planujesz w perspektywie jakiegos
czasu oglądać sygnał HD. Wybór należy do ciebie. Powodzenia
 

mac441

New member
Witam!
Dzieki za podpowiedzi. Loewe napewno spełnił by wszystkie moje wymagania jednak cena za 26'' ponad 4000zł to dla mnie za duzo :) W tym sklepie o ktorym pisalem mam do wyboru z JVC jedynie model JVC LT-26A61SU co o nim sądzicie?
Mam takze pytanie na ktore nie moge znalezc odpowiedzi.... Czym roznia sie modele Samsunga LE-26R72B i LE-26R71B? Obudowa ta sama parametry tez, inna cena i nazwa modelu...?
Co myslicie o tych telewizorkach w porownaniu do JVC? Teoretycznie Samsungi parametry (kontrast itd) maja lepsze.
Jakies rozniaste modele LG ogolnie to cienizna czy jest cos godnego polecenia? :)
Pozdrawiam serdecznie i prosze o odpowiedzi na moje pytanka:)))
 

Paolo

New member
Nie kupuj w max24. Zamawiałem u nich miesiąc temu miniwieżę Yamaha E600 MkII i totalna podpucha. Raczyli tylko zadzwonić, że będzie za 2 tygodnie, a jak się przypomniałem w tym czasie to mnie zwyczajnie zrzucali z linii.
Klienta to oni mają w głębokim ...

Te wszystkie pozytywne opinie w internecie o nich to oszustwo. Dla sprawdzenia ich rzetelności napisałem kilka negatywnych - żadnej nie puścił administrator ...

pozdr,
pawel
 
Do góry