Prosze o pomoc w kupnie amplitunera

Pluto

New member
Witam wszystkich
Chce kupic amplituner do kina domowego,jest to moj pierwszy zakup,do wydania mam około 1000zl. Myslałem o PIONEER VSX-516 lub YAMAHA RXV-459 prosze o rade ktory kupic,moze doradzicie cos innego.W 90% bedzie mi służył do ogladania filmów,głosników nie posiadam dokupie je pózniej,jezeli chodzi o głosniki to wybrałem KODA AV 707 v2 lub KODA AV 702 z subem SW-1000 V2 ale glosniki tak jak pisalem bede kupowal za jakis czas,pomieszczenie to okolo 24m2 ale jest to stare budownictwo wiec sciany nie sa w kwadracie ani w prostokacie wiec prosze nie brac pod uwage pomieszczenia /moge tez zmienic miejsce zamieszkania/
Dziekuje z góry wszystkim za porady i pozdrawiam.
 

Pluto

New member
Witam ponownie,wyskoczyly mi pewne inne wydatki wiec teraz musze kupic cos innego za mniejsza kase i tak myslalem o zastawie glosnikow Logitech Z-5500 ktory bedzie chodzil tylko z stacjonarnym DVD lub zestaw KODA http://koda.pl/pl/index.php?katg=1&kat=7&prodid=16#x prosze o pomoc co kupic nie jestem audiofilem chodzi mi tylko o jakosc dzwieku co lepiej wypadnie LOGITECH czy zestaw KODY
 

Wolfeno

New member
Pluto napisał:
Witam ponownie,wyskoczyly mi pewne inne wydatki wiec teraz musze kupic cos innego za mniejsza kase i tak myslalem o zastawie glosnikow Logitech Z-5500 ktory bedzie chodzil tylko z stacjonarnym DVD lub zestaw KODA http://koda.pl/pl/index.php?katg=1&kat=7&prodid=16#x prosze o pomoc co kupic nie jestem audiofilem chodzi mi tylko o jakosc dzwieku co lepiej wypadnie LOGITECH czy zestaw KODY

poczekaj az kasa wroci i kup to o czym myslisz jak kupisz gówno to bedziesz je miał i żałował ze je kupiles
 

yaneq

New member
Bez reklam
wolfeno: trochę chyba przesadziłeś. mam zestaw koda 701+sw550 i napewno nie żałuję. za tą cenę do mniejszego pomieszczenia lepszego zestawu nie znajdziesz. głośniki mają czysty dźwięk, dobrą dynamikę i mają bardzo dobre wykonanie. za 1000 zł nigdzie nie kupisz glośników o tak dobrej charakterystyce. śmiało mogę je polecić do małych pomieszczeń.
 

Pluto

New member
Prosze tez ocenic tez ampliutuner KODA AV-6330 co jest w zestawie czy on wystarczy,chodzi mi czy ma on jakies ustawienia barwy dzwieku,wysokie niskie tony bo nigdzie w internecie nie ma dokladnego opisu
 

seat98

New member
Yamaha jest sprawdzoną marką i ma światową renomę jeżeli chodzi o jakość i niezawodność.Najważniejsze, to kupić dobre kolumny stereo bo to one głównie
pracują i dają nam pełną satysfakcję a resztę można kompletować pużniej w miarę swoich możliwości.
 
Do góry