Proszę o pomoc w budowie

turbo23

New member
Witam serdecznie mam dylemat posiadam już amplituner Yamacha RX-V2600 ,tv LG plazme 42"(prawdopodobie wymiana na pioneera) oraz głośniki przud Mission 782se ,tył mission nie wiem jaki model bo kupiłem na ebayu i jeszcze nie dotarły
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI....m=220184709905&ssPageName=STRK:MEWN:IT&ih=012
chodzi mi o to czy robić cały zestaw głośników jednej firmy czy coś można mieszać i czy wogule te głośniki będą dobrze grać z tym amplitunerem ? Ja sie mało znam na tym tyle co z forum przeczytałem
poszukuję :
-dvd
-suba
-centralny
-pare tylnich
no chyba ze coś na wymiane jak ma zle współgrać
zestaw ma być 7.1 ,budzet niewazny chce mieć sprzęt bardzo dobrej jakości :p bardzo proszę o radę co na waszym miejscu mam kupić a co zmienić chodzi mi o modele sprzętu
z góry dziękuję
 

Skibus

New member
turbo23 napisał:
zestaw ma być 7.1 ,budzet niewazny chce mieć sprzęt bardzo dobrej jakości :p bardzo proszę o radę co na waszym miejscu mam kupić a co zmienić chodzi mi o modele sprzętu
z góry dziękuję

A teraz sprzedaj to wszystko co masz i kup zestaw KD ( DVD + PRE + końcówka mocy a najlepiej kilka końcówek np 2+2+3 ) takich firm jak Meridian, Naim, Primare ( Naim i Meridian proponują również rozwiązania zintegrowane, równiez interesujące i grające na poziomie ) do tego kompletny zestaw kolumn np wysokie serie B&W ( np 803D+HTM2D+2 PARY 805S+ASW85S ), Naim ( n-System ) czy JBL ( np seria Array ).

Budżet ? Gentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają
 

turbo23

New member
sorki koledzy za tamten post ale bez przesady za całoś nie chcę wydać wiecej niż 20 tyś amplituner juz mam zestaw kolum skompletuję jakoś tylko nie wiem jaki sub i dvd zastanawiałem się dziś w sklepie nad denonem 1940 i nie kupiłem bo niewiedzialem jaka jest różnica miedzy 1930 i który lepszy czy tosamo jestem ciemy w tych sprawach a ze mieszkam obecnie w Birmingham mam dostęp do ebay uk i niekiedy idzie coś wyrwać zagrosze sam amplituner kupiłem za 200f na pl 1000zł niekiedy ludzie niewiedzą co sprzedają proszę o poradę
 

Skibus

New member
Jak poszukasz na ebay.uk to skompletujesz n-Vi + n-System i zmieścisz się w cenie ok 20 tyś pln. Zagra to zdecydowanie lepiej niż to do czego startujesz.

W podobnej cenie skompletujesz też zestaw oparty na Meridianie g91.

Moim zdaniem Naim gra lepiej, ale to kwestia gustu. Oba proponowane rozwiazania zagraja na poziomie nie osiagalnym dla Twojego obecnego amplitunera
 

turbo23

New member
n-vi :eek:k: było by good ale chyba zawysoka klasa jak dla mnie na start nawet niewiedział bym jak to podłaczyć , Skibus mówisz ze,mój wzmacniacz troche kicha?:( mogę go zaraz opylić braciakowi bo sie napalił ;p a kupić coś innego może ktoś mi podpowie na co powinienem zmienić odczego zacząć denon,onkyo?jakie modele? noi zestaw kolumn zacząłem kompletować mission tez mogę zmienić na coś lepszego ,bardzo dużo jest na ebay kolum firmy Kef ,tannoy,b&w mam też sklep niedaleko
http://www.richersounds.com/home.php

Bardzo proszę o pomoc zgóry dziękuję
Wesołych Świąt
turbo
 

turbo23

New member
dziś zakupilem onkyo TX-SR875s brakuje mi jeszcze głosników zastanawiam sie nad KEF IQ-9 albo B&W nie wiem co lepiej zagra czy lepiej dokąpletować reszte do mojego zestawu mission 782se i m30 co wy na to??
ma ktoś może instrukcje po Polsku do onkyo 875???
 
Do góry