Proszę o pomoc przy wyborze TV 65" / 75" do ok. 11 000,00 PLN.

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Dzięki za porady.. ściana na której wisi w tej chwili TV jest akurat pod rozmiar 75" więc projektor nie spełni swojego zadania niestety.

Myślę nad tym Sony KD-75XE8596 , warto za tą cenę ?


Jeśli Ci się nie śpieszy z zakupem to zapoluj na promocje z 75XE9005
w kwietniu można było go kupić za 16.500 była 1-dniowa promocja
 

plechu

New member
Dużo taniej do soboty? ;)

Nad tym 75" jeszcze myślę, to nie jest tak że już na jutro go muszę mieć ale w ciągu miesiąca już tak ;)

Mam jeszcze jeden temat .. a nie chce już zakładać kolejnego tym bardziej , że jest często poruszany. Mianowicie do sypialni potrzebuję jeszcze 55" LCD - tylko do oglądania DVD albo powoli wchodzących 4K ;) + dużo PS4 PRO :p Budżet - nie chciałbym przekraczać 4500k.

Podpowiecie jeszcze coś w temacie ?
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Dużo taniej do soboty? ;)

Nad tym 75" jeszcze myślę, to nie jest tak że już na jutro go muszę mieć ale w ciągu miesiąca już tak ;)

Mam jeszcze jeden temat .. a nie chce już zakładać kolejnego tym bardziej , że jest często poruszany. Mianowicie do sypialni potrzebuję jeszcze 55" LCD - tylko do oglądania DVD albo powoli wchodzących 4K ;) + dużo PS4 PRO :p Budżet - nie chciałbym przekraczać 4500k.

Podpowiecie jeszcze coś w temacie ?


Jakiegoś TCL-a weź będzie tanio.
Też zastanawiałem się nad LCD do sypialni - ale stanęło w końcu na OLED 55 FHD
 

plechu

New member
W 55" jest tylko ten model TCL U55S7906?

Zaraz się zacznę poważnie zastanawiąc nad tym TCL 75" jak są dostępne... w takich cenach XD
 

plechu

New member
Trochę się co prawda boje takiej marki jak TCL... ale za taką cenę ... nawet w razie co gdyby "walnął" to czemu nie
 

plechu

New member
"Kiki" co o tym sądzisz?

Czy ten Philips 55PUS6561/12 za 3500 jest o wiele lepszy od TLC 55?
 
Ostatnia edycja:

plechu

New member
Ok. A czy pod tą PS4 PRO i filmy BR albo 4K trzeba zwrócić uwagę na te 100hz? Nie znam się na tym stąd pytanie ;) jaka jest różnica pomiędzy 50 a 100? czym to się charakteryzuje?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli tylko do gier to nie musisz się wówczas martwić o 100Hz.
I TCL 75C70 będzie extra !
 

plechu

New member
Zakupu 75' dokonam w ciągu miesiąca... jeszcze pomyślę ale w przypadku 75" napewno nie TCL bo to LCD pod wszystko ma być pod NC+, pod 4K i czasami PS4 PRO.

Jeśli chodzi o ten 55" który z kolei ma być pod kablówkę, PS4 PRO i blu ray to chciałbym już dzisiaj coś kupić bo to nie sprawa życia i śmierci i zastanawiam się cały czas nad tym Philipsem 55" 55PUS6561 bo chyba konkurencja w tej cenie średnia... ale zauważyłem dziś jeszcze tu otwarty temat , w którym pojawił się PHILIPS 55PUS7101. No i gwóźdź... ! :/

Co prawda znowu 700zeta więcej , ale już 100hz :p Czymś się jeszcze mocno różnią?
 
Ostatnia edycja:

jasssu

New member
Przczytałem cały wątek i jak to się stało, że z budżetu 11 tys spadłeś do 55 calowych telewizorów za nieco ponad 3 tys? :) Jeśli chodzi o rozmiar - odradzam 75 - mają bardzo wysoką marżę producenta, a 65 to już świetny rozmiar. Tak jak kiki pisał 8901 z ambiluxem może być fajnym rozwiązaniem. :) Ambilux daje złudzenie większego obrazu - to jest najważniejsza zaleta tego systemu. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zgadza się , jak ktoś ma ścianę to Ambilux może robić wrażenie spokojnie na 75" a nawet więcej.
 

plechu

New member
To nie że spadłem na innym budżet tylko po prostu zahaczyłem w głównym temacie o inny ponieważ równolegle szukałem czegoś innego do sypialni.
Philips był brany pod uwagę ale jak sami zauważyliście trzeba mieć jeszcze pod to support w postaci ściany ;).

Cena w Media Markt w Sobotę mnie przekonała do zakupu 75XE8596 + jeszcze obniżona wartość gwarancji. W Saturnie dalej po 16k.
 

jasssu

New member
Jeśli masz miejsce na 75 cali, a weźmiesz 65 cali z Ambiluxem to chyba jak najbardziej możesz sobie pozwolić na przyjemność podziwiania tego efektu? Czy się jakoś mylę?
 

jasssu

New member
Biorąc pod uwagę fakt, że większości osób ambilight bardzo się podobał, to z Ambiluxem będzie jeszcze lepiej. Ja sam nie widziałem efektu Ambilux, Ambilight mam u siebie, ale zawsze włączony i poniekąd do niego już przyrosłem. :)
 
Do góry