Proszę o pomoc przy wyborze 50"

goro7111

New member
Witam, proszę o pomoc przy wyborze tv plazmowego 50”.
-Sygnał jakość -polsat cyfrowy 60%, DVD/Divix, w przyszłości bluray,
-Nasłonecznienie pokoju jest duże ale mam żaluzje, oraz oglądam filmy głownie wieczorami,
- Odległość sofy od TV będzie około 5-6,5m,
-Budżet niewielki do 4000 zł,
Proszę o pomoc bo im więcej czytam tym bardziej jestem skołowany( zbyt dużo postów):eek:. Z dużo wypowiedzi wynika iż dobrym wyborem by był panasonic PV8, ale może samsung PS-50A551?.
Proszę o wasze sugestie :) pozdrawiam Piotr
 

Bartos81

Member
Bez reklam
ten temat był wielokrotnie poruszany, nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bierz co bedzie dla ciebie bardziej dostepne,

jak wybrałem panasonica, a tez sie zastanawiłem nad tymi modelami co ty
 

Foxxx24

New member
goro7111 napisał:
Witam, proszę o pomoc przy wyborze tv plazmowego 50”.
-Sygnał jakość -polsat cyfrowy 60%, DVD/Divix, w przyszłości bluray,
-Nasłonecznienie pokoju jest duże ale mam żaluzje, oraz oglądam filmy głownie wieczorami,
- Odległość sofy od TV będzie około 5-6,5m,
-Budżet niewielki do 4000 zł,
Proszę o pomoc bo im więcej czytam tym bardziej jestem skołowany( zbyt dużo postów):eek:. Z dużo wypowiedzi wynika iż dobrym wyborem by był panasonic PV8, ale może samsung PS-50A551?.
Proszę o wasze sugestie :) pozdrawiam Piotr


Ja osobiście polecam Ci 50PV8 bo to najlepszy moim zdaniem wybór w tej klasie cenowo-możliwościowej:)

Dziś z kumplem ogladaliśmy cała masę tv i on też stwierdził,że brałby albo właśnie ten model albo 42PV80:)

Pozdrawiam
 

goro7111

New member
Tylko pytanie czy nie lepiej wziasc samsunga skoro ma kontrastma 30000:1? a panasonic tylko 10000:1. Problem jest wtym zeniestety nie widzialem w realu Panasonica, a tylko w/w samsunga :confused: .
 

Foxxx24

New member
Ja osobiście polecałbym Ci Panasa bo sam widziałem obraz i jest naprawdę bardzo dobry,a kumpel dodał,że ma bardziej naturalne kolory.

Co do wartości liczbowych parametrów to tak sztywno się ich nie trzymaj bo często jest to na zasadzie chwytu marketingowego,chociaż między ubiegłorocznym modelem Panasa który miał niższy kontrast mimo,że FULL HD,a obecnym PV80 była różnica na korzyśc nowszego HD Ready.

Wczoraj właśnie miałem okazję widziec całe spektrum modeli Panasa począwszy właśnie od 50PV8,przez 37/42PV80 i 42PY8 do 46PY80.

Mi najbardziej odpowiadały kolory na PY80 i była różnica wyrazna między tym modelem a 50PV8,ale niestety 50PY80 kosztuje około 5800zł,ale jeżeli mógłbyś sobie pozwolic to rozważ również ten model.

Między modelami PY80 i PV80 różnica była już mniejsza w gradacji kolorów,ale nadal spokojnie zauważalna.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

goro7111

New member
Dzięki Panowie za pomoc, muszę jeszcze jednak trochę pojeździć i pooglądać może w końcu coś mi wpadnie konkretnego w oko dzięki jeszcze raz.
Pozdrawiam Piotr:eek:k:
 
Do góry