Prosze o pomoc -dylemat , który wybrac...

czeczot

New member
swoja droga kto jest większym snobem. Osoba która kupiła sobie 8 filmów czy osoba która chwali się tym że obejrzała 42 filmy w ciągu 2 miesięcy. Kto ma piane na ustach jak ktoś chce kupić firmowy ekran i opowiada jakieś bzdury mając jakieś iluzoryczne pojęcie o ekranach bo widziała w życiu jeden w dodatku swój itd Przypisywanie innym swoich negatywnych cech to zdaje się*jest jakaś choroba psychiczna......
 

Bambolo82

Banned
czeczot napisał:
swoja droga kto jest większym snobem. Osoba która kupiła sobie 8 filmów czy osoba która chwali się tym że obejrzała 42 filmy w ciągu 2 miesięcy. Kto ma piane na ustach jak ktoś chce kupić firmowy ekran i opowiada jakieś bzdury mając jakieś iluzoryczne pojęcie o ekranach bo widziała w życiu jeden w dodatku swój itd Przypisywanie innym swoich negatywnych cech to zdaje się*jest jakaś choroba psychiczna......
Ten wątek był sympatyczny, do czasu tyrady Tidusa i Czeczota, którzy odjechali zupełnie od tematu autora. No cóż, mi to woda na młyn...tyle że pożytku z Was żadnego. Szkoda, bo powinniście założyć osobny wątek na temat mojej choroby psychicznej he he.

Nasz kolega chciał tylko żeby mu doradzić projektor, no ale Czeczot ma co innego do ugrania i nic go to nie obchodzi.

UPDATE: dobra Panowie, pora skończyć tą waśń, debata jest bez sensu. Przyznaję Wam racje, bo mi się teraz spać chce.
 
Ostatnia edycja:

mistrz

New member
Bambolo a ja powiem tak. Sam sciagam filmy dokladnie jak ty i zdecydowana wiekszosc fanow HD, ale prawda jest taka, ze absolutnie nie jestem z tego powodu happy. Za jakis rok pewnie rzuce sie na BD player i wtedy zaczne kupowac dokladnie to co teraz mam w swojej "kolekcji", bo uwazam, ze skoro cos chce miec w domu na polce to powinienem za to zaplacic. MKV traktuje jako hmm wersje demo, trial, ktory za jakis czas bede sie staral zakupic w wersji pelnej. I w pelni zgadzam sie z przedmowcami: kupowanie oryginalnych plyt (filmy, gry, muzyka) to absolutnie nie jest przejaw snobizmu. To powinna byc norma, rzecz, ktora nie jest niczym niezwyklym. Niestety w tym kraju uczciwy=frajer :(

edit.
Na pocieszenie dodam, ze wszystkie gry jakie mam w domu, a pare ich jest, sa oryginalne :D
 

Bambolo82

Banned
mistrz napisał:
Bambolo a ja powiem tak. Sam sciagam filmy dokladnie jak ty i zdecydowana wiekszosc fanow HD, ale prawda jest taka, ze absolutnie nie jestem z tego powodu happy. Za jakis rok pewnie rzuce sie na BD player i wtedy zaczne kupowac dokladnie to co teraz mam w swojej "kolekcji", bo uwazam, ze skoro cos chce miec w domu na polce to powinienem za to zaplacic. MKV traktuje jako hmm wersje demo, trial, ktory za jakis czas bede sie staral zakupic w wersji pelnej. I w pelni zgadzam sie z przedmowcami: kupowanie oryginalnych plyt (filmy, gry, muzyka) to absolutnie nie jest przejaw snobizmu. To powinna byc norma, rzecz, ktora nie jest niczym niezwyklym. Niestety w tym kraju uczciwy=frajer :(

edit.
Na pocieszenie dodam, ze wszystkie gry jakie mam w domu, a pare ich jest, sa oryginalne :D
Hmm...chyba nie do końca zrozumiałeś prawdziwy kontekst całej tej żałosnej dyskusji. Naprawdę myślisz że ot tak sobie, ten niewinny watek przerodził się nagle w połajankę mojej osoby? Pierwotnym tematem był wybór projektora i sugestia że nie warto kupować projektora z matrycą o rozdzielczości nie-HD. Aż tu nagle baaaach....Tidus i Czeczot wyjezdzają ze swoim.

Gdzieś tu musi być drugie dno, które właśnie miałem na myśli pisząc o snobizmie.

Zastanawiam się też, co ma moja rzekoma choroba psychiczna i niedorozwój umysłowy, które mi przypisano do piractwa komputerowego? To są po prostu czyjeś żale i złośliwości i nic więcej, a ta lista filmów to tylko okazja do ich wyrażenia. Naprawdę kogoś gniecie snobizm...

Czeczot i Tidus i paru innych ma żal do mnie za ten Wersal i nie mogą tego przeżyć. Poszło o ceny ekranów i pozerkę i lans jakie niektórzy tu bezkarnie uprawiali do niedawna.

Walnij w stół a nożyce się odezwą he he....
 
Ostatnia edycja:

Tidus1024

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
Hmm...chyba nie do końca zrozumiałeś kontekst całej dyskusji. Naprawdę myślisz że ot tak sobie, ten niewinny watek przerodził się nagle w połajankę mojej osoby? Pierwotnym tematem był wybór projektora i sugestia że nie warto kupować projektora z matrycą o rozdzielczości nie-HD. Aż tu nagle baaaach....Tidus i Czeczot wyjezdzają ze swoim.

Czeczot i Tidus i paru innych ma żal do mnie za ten Wersal i nie mogą tego przeżyć. Poszło o ceny ekranów i pozerkę i lans jakie niektórzy tu bezkarnie uprawiali do niedawna.

Walnij w stół a nożyce się odezwą he he....
W sumie to nie miałem już ochoty się odzywać, ale to co napisałeś graniczy z brytyjskim humorem. W Twojej liście filmów prawdziwego "kinomana" brakowało tylko linków do torrentów. To mniej więcej tak jakby na forach muzycznych ktoś przechwalał się jakim to jest "melomanem", bo nazbierał 200 giga plików mp3.
 

Bambolo82

Banned
Dlaczego jak ktoś chce mnie zwymyślać to nie założy specjalnie zatytułowanego wątku (Np.: "Moje żale" "Dorwać Janosika" "Zły Bambolo82"), tylko chowa się za pozornym tematem piractwa i wcina się w cudzy wątek bez zamiaru poruszenia właściwego tematu?

Chciałbym nieśmiało go przypomnieć:

Fiodormix: Prosze o konkrety - który Waszym zdaniem wybrac?
Potrzebuje projektora do filmów DVD , divx oraz chcialbym uzyskac duzy obraz przy mozliwie obcjonalnej jakość.

Bardzo z gory dzieki .

Oto te 2 modele :

OPTOMA DV11 lub EPSON EMP-DM1
 
Ostatnia edycja:

Pavulon8

New member
Jestem zainteresowany zakupem projektora Benq W 500 i generalnie wiem ju to co o nim chciałem wiedzieć.Jeszcze jedna myśl mnie nurtuje a mianowicie: Czy wejście usb które on posiada normalnie odczytuje pliki np.divx jak to robi Epson DM1? Dzięki za wszelkie info.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Instrukcja do W500 twierdzi co innego... ;) :confused:

A gniazdo zapewne służy do celów serwisowo - kontrolnych.

__

 

Attachments

  • bez tytułu1.JPG
    bez tytułu1.JPG
    56,1 KB · Wyś: 58
Do góry