proszę o pomoc : 32'-37' :+ PS3 + logitech z-5500

elvvis

New member
Witam , jestem nowym użytkownikiem forum ale czytam Was od dłuższego czasu . Troche się już w teamcie zorientowałem i przeleciałem wiele stronic tej encyklopedii ale ostatecznie chciałbym Was poprośić o radę . Jak to bywa w większości podrozdziałach każdy zachwala swój telewizor i jakoś mi brak obiektywnych opinii. Tak jak w opisie mam już pas3 i logitecha i chciałbym do tego jakiś telewizorek 32-37' , Niestety mój całkowity budżet to 2800 zł i nic więcej nie wydziobię . Odległość od obrazu to około 1,5-2 m. Zastosowanie to przede wszystkim filmy full hd i bluray a przy okazii fajnie by było czasami pograć . Czyli ogólnie takie skromne Media Centre. Z tego co wyczytałem w takiej cenie to moge brać

SAMSUNG LE-37A551P
Samsung LE32a656
Sharp LC-37X20E
Panasonic TX-32LzD80

i pewnie jeszcze jest ich sporo , ale te dosyć często są proponowane na forum. Tak wię proszę o pomoc w wyborze . Nie wiem czy lepiej jest kupić 37' cali ale gorszej jakości czy 32' z lepszym wyposażeniem ?,
pozdrawiam
 

popiół

New member
Samsung A551/A656 - sam zdecyduj czy wolisz wieksze czy ciutke lepszy TV. Jesli tylko sygnał HD wchodzi w gre to zdecydowałbym sie na większy A551. 32" moze pozniej okazac sie za małe i bedziez zalowac ze wzieles taki maly telewizor ;)
 

GrzeluKNZ

New member
przy Twoich warunkach 32" bedzie ok, osobiscie ogladam z 1,8m i jestem zadowolony, posiadam jvc p8032, dalem za niego 2499 (kupiony w Łodzi), nie testowalem ps3 ale x360, bylem bardzo zadowolony z obrazu jak i dziwieku, swietnie gra w polaczeniu z dvd, ogolnie warto za ta kase kupic ten tv, lecz to tylko moje skromne zdanie :)
 

elvvis

New member
tylko ze te JVC P80 pracuja w rozdzielczosci 1366*768 a ja chce miec full hd, jak pisalem najbardziej zalezy mi na filmach , poza tym one sa dosyc drogie bo 32 to 2800 a 37 rzedu 3500 , a jezeli chodzi o samsunga to gdzie tutaj na forum czytalem ze w polaczeniu z ps3 smuza troche w grach, ale sam nie wiem na ile jest to prawda :/ , no i ten rozmiar czy warto pakowac sie jeszcze w 32 cale , czy lepiej juz brac 37 ? moze macie jeszcze pomysly na jakies inne modele ?
 

GrzeluKNZ

New member
full hd w odleglosci 1,5m-2m ? nie zauwazysz roznicy mieczy full hd a hd ready .... lepiej wpakowac sie w 100 hz jesli ogladasz tv w takiej odleglosci ....
 

elvvis

New member
mnie cos sie juz miesza z tymi odleglosciami, 1,5-2m to mam rozumiec ze to jest juz za daleko jak na 37 cali Full HD ? , prawde mowiac to bedzie nawet mniej niz 1,5 metra. Wiec co bedzie lepsze ? 100hz czy Full HD ?
 

elvvis

New member
a co sądzicie o SAMSUNG LE37A656A1 ? w sumie było by to połączenie 100hz i Full HD :) , co o tym sądzicie , warto do niego dopłacić ?
 

przemoks

New member
GrzeluKNZ napisał:
Panasonic tx-32lx85, sam sie nad nim zastanawialem :) sadze ze jest rowniez godny polecenia ;)
Jak wersja 32 calowa LX85 jest dobra, to 37 calowa tez? :>
Jeszcze dodam, ze do ogladania SD (Cyfra+) z 3-3.5 m. HD Ready wystarczy, prawda? ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry