Proszę o opinię

tonazon

New member
Witam.Który z zestawów w opini kolegów będzie bardziej optymalny
TX-SR607 + DV-BD507+DALI CONCEPT 6 + 1 + CENTER+ JAMO SUB 250 czy
TX-SR607 + DV-BD507+KLIPSCH F1 C1 B2 SUB 10
Moje warunki pokój ok.28mkw sprzet będzie roztawiony na ok. połowie powierzchni,preferencje muzyka ,film 50/50%.Muzyka spokojna żaden mocny rock czy metal popostu pop wszystkiego po trosze.Wiem że najlepiej byłoby odsłuchać ale niestety nie mam takich warunków w moim miejscu zamieszkania.Z tego co zdążyłem się zoorientować to pierwszy zestaw jest 300zł tańszy.
Dziękuje za wszelkie sugestie.
 

killpit

New member
Wybrałbym zdecydowanie na twoje pomieszczenie zestaw z Klipschem ponieważ nie słyszałem tak przestrzennych i efektywnych głośników w tej klasie cenowej.Sam zobaczysz co to znaczy kiedy chcesz po cichu sobie posłuchać muzyki a nie koniecznie męczyć subem sąsiadów jak głośniki potrafią zrobić swoje a co do suba to bez porównania Klipsch jest lepszy ale do tanich nie należy.Elektronika OK :eek:k:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
różnice nie są są oszałamiające - ale podobno wszystko słychać jak brzmi w szczegółach. A tu Klipsch zrobił największe postępy. Słychać i dynamikę i szczegółowość. Słuchać bas ale nie męczący.
Tylko dobre ceny pytaj na Klipscha Blackninja - bo w tej działce ma extra ceny.
 

tonazon

New member
Dziękuje za wszelkie podpowiedzi tak to jest jak mieszka się na prowincji i ma się ograniczone pole manewru,a czy taki zestaw głośników ma sens DALI CONCEPT 6 + KLIPSCH SUB10 skłaniam się ku DALI bo podobno są bardziej elastyczne czyli zagrają wszystkie dźwięki wysokie i niskie a KLIPSCH F1/C1/B2 są bardziej dynamiczne ale kiepsko radzą sobie z średnimi i wysokimi dźwiękami.
 

killpit

New member
W muzyce spokojnej Dali ale już w dynamicznej nie radzą sobie i się gubią.Klipsch nie jest głośnikiem audiofilskim i nie będzie ale każdy kto posłucha w konfrontacji tych w modeli i w tej klasie cenowej wybiera F1.Czemu to już tajemnica brzmienia Klipscha a potrafią dać przyjemności w dzwiękach.
Wystarczy poczytać opinie ludzi na forum którzy zakupili te głośniki.
A sub klipscha jest świetny ale nie wiele zmieni w Dali głośnikach.
 

tonazon

New member
Dziękuje wszystkim za zainteresowanie zgodnie z podpowiedziami stałem sie posiadaczem TX-SR607 + DV-BD507+KLIPSCH F1 C1 B2 SUB 10 czy szcześliwym to jeszcze się okaże nie odsluchiwałem bo jetem na etapie podłączania.Moje pytanie czym połączyc suba z ampli zwykłym czincz czy typu Y bo cyfre+ i blu ray z ampli po hadmi?Telewizora jeszcze nie mam ale też po hdmi z ampli?Jeszce jedno pytanie ile cm od ściany powinien stać tył suba a ile bok?
 
Do góry