proszę o opinie o lcd samsung le32t51b

pom22

New member
opinie o lcd samsung le32t51b

proszę o opinię o lcd samsung le32t51b czy warto kupować ,ten lcd ma wejście component co to za wejście i czy to jest wejście cyfrowe i czy to samo co hdtv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Czy warto ?
Zależy do czego ?
Do kablówki jest dość słaby, ma słabe czasy reakcji
Ale jeśli dysponujesz mocnym sygnałem i odpowiednią odległością od ekranu i widziałeś go w akcji, to ok.
Wejście komponent to wejście analogowe. Ten telewizor ma HDMI czyli wejscie cyfrowe.
I Komponent i HDMI pozwalają cieszyć sie z extra jakości która daje telewizja HDTV.
pozdrawiam
 

chrzanek

New member
kiki napisał:
Ten telewizor ma HDMI czyli wejscie cyfrowe.

o ile mnie pamiec nie myli to ten tv nie ma hdmi tylko dvi.
mnie razi w nim niski kontrast, 500:1. Z tego co widzialem to obraz raczej na srednim poziomie, szkoda ze nie ma systemu DNie ale podobno jak pokombinowac w ustawieniach to da sie conieco z niego wyciagnac.
 

Fly

New member
Witam

Posiadam ten LCD ... za taka cenę jestem zadowolony.

Kablówka z dość dobrym sygnałem i odległość 4 metry - jakość dobra... przy porównaniu z R51 różnica w cenie nie była warta różnicy w jakości.

PC po D-SUB bardzo dobrze... przy odpowiedniej rozdzielczości lepiej niż się spodziewałem; filmiki w 720i (przeskalowane) wyglądają super... divx równeż bardzo dobrze.

DVD po componencie bardzo dobrze...

Tak jak kiki napisał ... za taką cenę nie mógł być lepszy, na moje potrzeby idealny. Braku HDMI jeszcze nie odczułem, zobaczymy kiedy będzie mi to potrzebne.


pozdr,
 

bekessy

New member
chrzanek napisał:
mnie razi w nim niski kontrast, 500:1. Z tego co widzialem to obraz raczej na srednim poziomie, szkoda ze nie ma systemu DNie ale podobno jak pokombinowac w ustawieniach to da sie conieco z niego wyciagnac.

na stronie podanej powyżej piszą " Dynamiczna stopa kontrastu 2000:1" to jest jakis odpowiednik 500:1?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
sprawdzaj na własne oczy - marketing podaje wiele.
A życie sobie.
 
Do góry