Prosimy o wypowiedź te osoby które mają w domu telewizory 3D.

witekd

New member
Mam TV Samsug 55 C8000.Jak wiadomo to normalny tv z opcja 3d.Kupilem go tylko dlatego ze jest 3d.Po obejzeniu w kinie dwoch czy trzech filmow w 3d jestem pod wrazeniem tej technologii.Jak tylko uzbieralem kase,od razu w/w kupilem.Ogladam filmy 3d jakie tylko zdobede i kazdy seans traktuje wyjatkowo.Do tego dobre kino domowe i jest rewelacja.Nie przesadzam z czasem ogladania,gora jeden film dziennie czyli ok dwuch godzin.Okulary mi wogole nie przeszkadzaja.Na zwykly film w 2d juz nie pojde.Sory ze tyle pisze ale dla mnie 3d to rewelacja.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Mam Fila ale nie mam ochoty płacić 750 zł za nadajnik + okulary tylko po to by zobaczyć "wszystkie 5" filmów jakie wydano na BD i 7 kiepskich filmików z netu. Mam nadzieję, że za parę lat gdy będzie co oglądać to i ceny zestawów spadną.
 

jbravo

New member
Panasonic TX-P-42VT20, filmy 3D HD oglądam 2-3 razy w miesiącu, nie czuję zadnego zmęczenia wzroku. Dzieci też nie narzekają. Jak dla mnie jedyny minus to zbyt mało efektów "wychodzenia z ekranu", praktycznie na palcach jednej ręki w każdym filmie można policzyć...
 

mikulinka

New member
Mam Toshibę ZL-1. Teledwizor kupiłem ze względu na rewelacyjny obraz 2D,
a filmy 3D oglądam raz na kilka tygodni przez kilkanaśie minut jako ciekawostkę.
 
Do góry