Prośba o wycenę kamery Sony HDR-XR 350VE

Maku000

New member
Witam,

Chciałbym sprzedać nową kamerę Sony HDR-XR 350VE. Kupiłem ją kiedyś z myślą o wykorzystaniu w celach promocyjnych, lecz zmieniłem kierunek branży i niestety nie miałem okazji z niej skorzystać i tak sobie leżała w szafie. Ostatnio robiłem porządki w biurze i postanowiłem ją sprzedać, gdyż mi się już raczej nie przyda ;) Ciężko mi ją wycenić, a chciałbym zaoferować uczciwą cenę, dlatego chciałbym Was prosić o pomoc w wycenie. Kamera była włączona dosłownie raz i zawiera wszystkie elementy wraz z oryginalnym pudełkiem.

Z góry dziękuje za pomoc
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Na ale... jest używka z dodatkami za 1550zł.
Moim zdaniem za drogo. Znalazłem nówkę w jednym sklepie za 1700zł.
Moim zdaniem za 800 do max 900 zł może się uda sprzedać.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
wystawa na aukcji od 1zl, ale ustaw cene minimalna za jaka ocekujesz i tak pare razy, bedziesz wiedzial ile chca ci dac, ale to nie znaczy ze musisz ja sprzedawac, ja swoja sprzedawalem pol roku i sprzedalem za dobre pieniadze.
Kamery w naszym kraju slaba sie sprzedaja bo ludzie kreca dziadokimi telefonami badz aparatami.
 

Maku000

New member
Też sprawdzałem w internecie oferty, ale ciężko to porównać. Ta nówka za nie całe 1700 zł to ta sama używka z allegro za 1640 zł :) Wystarczy poczytać o tym sklepie i jego praktykach ;) 800-900 zł to według mnie zbyt mała kwota, gdybym musiał za taką sprzedać to wolałbym oddać komuś z rodziny za darmo po prostu :) Gorsze modele używane są powyżej 1000 zł :) Ja za nią dałem nieco ponad 3000 zł, faktycznie było to około 2 lat temu, ale od tamtej pory nie użyłem jej (poza sprawdzeniem, czy działa). Myślałem by ją wystawić za około 1600-1800, ale chciałbym się doradzić, nie chciałbym zdzierać, ale też nie chciałbym oddać poniżej jej wartości :)

Spróbuję z tym allegro też:)
 
Do góry