prosba o test

plmatrix

New member
Witam.
Od jakiegos czasu czytam wasze forum, ale niestety dalej mam metlik w glowie. Kiedys myslalem wylacznie o LCD, a teraz bardziej o plazmie, ale co przeczytam jakis post to raz jest LCD a raz plazma. Na cale szczescie ograniczylem swoje poszukiwania do kilku modeli, wiec mam goraca prosbe do kogos kto to moze zrobic o test porownawczy nastepujacych modeli:
LCD
Samsung LE 37 R 72 B
SHARP LC 37 P 55 E AQUOS
Plasma
PANASONIC TH 37 PV 60 E
Samsung PS 42C7H ( o ile juz mozna go potestowac)

Zalezy mi glownie na testach z podstawowych ogolnie dostepnych zrodeł obrazu czyli kablowka (ja mam UPC) i DVD, ale z drugiej strony licząc na wejscie cyfrowej platformy ITI, takze i te lepsze zdrodła.
Fajnie byłoby gdyby mozna sprawdzic jak dany TV zachowuje sie w pomieszczeniu z oswietleniem bocznym.

Będę wdzięczny za jakieś info, a wydaje mi się ze ten test pomógłby wielu osobom o podobnych rozterkach do moich

Pozdrawiam
 

pionio

New member
ha! :)
ja też mam problem z wyborem, a na polu walki zostały dokładnie te same modele więc byłbym szczęśliwy gdyby je ktoś porównał.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie znam Samsunga / jeszcze go nie widziałem . Ale z tych przedstawionych najlepiej zaprezentuje się plazma Panasonica 37 PV 60
Najlepsza paleta barw , naturalne kolory, najwieksza płynność ruchu ,
najlepsza czerń i głębia.
Zabezpieczona przed wypalaniem
Szukajac LCD - sprawdź nową ofertę JVC.

pozdrawiam
Krzysztof
 

plmatrix

New member
plmatrix napisał:
LCD
Samsung LE 37 R 72 B
SHARP LC 37 P 55 E AQUOS
Plasma
PANASONIC TH 37 PV 60 E
Samsung PS 42C7H ( o ile juz mozna go potestowac)

A moze moze jest ktoś (firma) kto chce i może zrobic prezentacje tych modeli u mnie w domu ?
Jestem z Wrocławia,
Jesli tak to proszę o info na priv (bewarys(at)poczta dot fm)

pozdrawiam
 

kasia-s

New member
mam ten sam dylemat 37''LCD..co kupic do tv kablowej

witam
pytanie takie jak w nagłówku. Prosze o info osób kupujących 37LCD, którzy przede wszystkim oglądają tv kablową i ew. DVD. Oglądałam Samsunga 32R71 i obraz naprawdę był O.K z kablówki. Na jakie modele zwrócić jeszcze uwagę? Za każdą informację będę wdzieczna.Ach...budżet do 7000PLN.
 
Do góry