Prośba o szybką pomoc o ile jest możliwa

nambuz

New member
Może temat kogoś przykuł może nie , ale do tematu w czwartek mój TV miał spotkanie z piorunem, jak się skończyło zapewne wszyscy wiedzą, był to Panasonic TX-L50ET60E i byłem z niego bardzo zadowolony, i dziś ewentualnie jutro z rana chciałbym jechać do Media i skorzystać z promocji 60x0% bo zostałem bez tv a jutro wielki mecz noi nie tylko na który chciałbym zdąrzyć, tylko o co mi chodzi chciałbym żeby ktoś poradził z posród TV dostępnych w Media markt kraków M1 co wybrać, kasy brak, wydać majątku też nie cche góra 3800 ( o ile bank przyzna kredyt), TV nie musi miec 3d bo wiem że nie będe tego używał, co do ilości cali, to nie chciałbym mniej niz w poprzednim a nie ukrywam że 55 się marzy ale najważniejszy jest dla mnie obraz więc jeśli miałbym do wyboru 50 z super obrazem a 55 ze srednim to wybralbym 50, całe to smart tv mnie nie interesuję czasami człowiek puszcza muzyke przez youtuba i to wszystko, tv służy mi głownie do ogladania filmów czy top na canal+ czy głonie z kompa podłączonego do tv a musze przyznac że jestem maniakiem ogladania filmów i seriali, do tego sport owszem raz w tygodniu ewentualnie dwa jak jest liga mistrzów się oglądnie. Do tego nie wiem czy jest sens kupować w tych cenach słynnych 4k czy nie , co tu dużo moić nie znam się , a jedynie na co patrze i jest dla mnie najważniejsze to jakość obrazu , więc jeśli ktoś będzie w stanie pomóc będę dozgonnie wdzięczny, jeśli nie to i tak dziękuję że przeczytacie i nie wyśmiejecie moją prośbę o pomoc. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedźi i pozdrawiam
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
W MM Kraków M1 przy budżecie max 3800 zł sprawdź następujące modele 55":

TCL U55S7906 - matryca 100Hz Ultra HD - cena 3598 zł,
PANASONIC TX-55CXM710 - matryca 100Hz Ultra HD - cena 3799 zł
 

nambuz

New member
Wielkie dzieki , włąśnie nad tymi dwoma modelami się zastanawiałem, czytałem tutaj testy i szczerze nie wiem co wybrać..., tutaj na teście bardzo chwalili tego TCL a ja znowu nie jestem taki że boję się chinczyków , sam mam telefon sprowadzany z chin i jest wręcz jak dla mnie rewelacyjny
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic ubiegłoroczny ma ciągle problemy z podświetleniem i zwykłym i strefowym. Tegoroczne model są już extra ale nie ma szans w tej cenie.
Z bardzo dobrych masz:
- TCLa 55S7906 - 4K i 100Hz
- Philipsa 55PFT6510 - fullhd i 100 Hz
- TCLa 58S7806 - 4K i 100Hz
- Philipsa 55PUS6561 - 4K i 100 Hz
- Sony 55W755 - fullHd i 100Hz.

Dla niebieskich masz znacznie lepsze ceny nie te co są podane.
 

bmiara

New member
W Saturnie jest fajna promocja na TCL U55S7906 - dodają soundbar w cenie.

Mając do wyboru powyższy i używany, ale w idealnym stanie stanie, SAMSUNG UE55B7000, który wybieracie?
 
Do góry