prosba o pomoc w wyborze

colibri75

New member
prosba o pomoc w wyborze Samsung vs Sony

Witam,
Po kilku miesiacach i wielu pytaniach do Was o rozne sprzety,w przyszlym tygodniu musze sie zdecydowac i zamowic.
Mam ostatnia watpliwosc-zostaly tylko dwa modele:
65js9500
65x9305c

Bede zobowiazany za kazda opinie co do wyboru miedzy nimi.
Dziekuje
 
Ostatnia edycja:

John_Lenon

New member
Najgorsze w tym wszystkim jest to że w tych Sony cały czas jest montowany ten sam Android. Co do jakości obrazu, jakości wykonania to Sony wygra ale soft Samsung ma bezkonkurencyjny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
I do nowych modeli z roku 2016 przyszykuj także grubszy portfel ;-) lub kup 55" w cenie 65" z ubiegłego roku.
 

colibri75

New member
Ogladalem dzis nowe modele w sony center na targowku w Warszawie.
problem polega na tym ze mi podoba sie po prostu jako przedmiot ten x9305c.
Obraz na nowym naprawde przekozak ale...
ale zaslonisz logo i jest taki sam jak reszta.

Cena nastepcy 16999
 

colibri75

New member
Aha ogladalem i samsunga 55ks9000. Jak by ktos mial ochote, jest w brand store w Arkadii. Duzo lepsze wrazenie niz nowy Sony choc podawietlenie z dolu za bardzo widoczne. Moze kwestia ustawien bo dopiero wyjety z pudelka.Ale to co zrobili z systemem i pilotem dla mnie mistrzostwo. Maja leb skur..;-)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale kupujesz bardziej dla wyglądu ?
Ja wybieram jakość obrazu bo wieczorem jak wyłączę światło to widać tylko obraz. I to jest to nad czym pochylam się najbardziej.
 

colibri75

New member
Nie zauwazam zbytnio roznic w obrazie od pewnego poziomu wiec patrze na to co widze :). Dla mnie tv to element wiekszej calosci. Dlatego sony x93 tak mi sie podoba. Ale do samsunga mam zaufanie bo i tel i zegarek i sprzet agd. Zawsze bylo ok. A sony z androidem to zagadka. Zreszta doceniam ciekawe patenty a tak oceniam np. sposob sterowania pilotem funkcjami smart w nowym samsungu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony z Androidem już od tych serii to będzie system, który będzie miał update i będzie mocno rozwijany prze już chyba siedem koncernów plus Google. Więc zapowiada się, że system będzie znacznie mocniejszy i szerszy niż multimedia jednej strony. Ja mam Philipsa z Androidem i jestem bardzo zadowolony.
Fakt że nie wiele z tego korzystam, bo wszystko co potrzebuje mam w komputerze. A telewizor jest dla mnie głównie jakością obrazu.
 

colibri75

New member
No ok. Ja jestem laikiem ale Ty ogladasz setki tv.
Patrzac na sam obraz nie design- 65js9500 full led czy krawedziowy 65js9305c.
Jak uwazasz?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To brałbym i z uwagi na jakość i z uwagi na wyposażenie - Sony.
Ale rozważ już nowy model.
 

colibri75

New member
No wlasnie..obraz. spotykam sie ze zdumiewajacymi opiniami ze obraz jest lepszy w sony. A przecies samsung to full led...wiec jak to mozliwe.
Oczywiscie ogladalem w salonach ale te dema nic nie mowia.
Dziekuje za Wasze dotychczasowe opinie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale to nie ma wpływu przecież na skalowanie, obróbkę cyfrową , na płynność czy przejścia tonalne.
 

colibri75

New member
W sumie to dosc oczywiste i masz racje. Jakos naczytalem sie ze samsung jest najlepszym tv 2015 i ten direct led traktuje jako lekarstwo na wszystko.
 
Do góry