Prośba o pomoc w wyborze TV.

bugger

New member
Witam.

Chciałabym Was prosić o pomoc w wyborze telewizora LCD czytając opinie na przeróżnych stronach każdy z telewizorów nie spełnia któregoś z moich warunków i przyszła pomoc by napisać własny post do kompetentnych tu osób na forum, oto warunki:

Chciałabym by telewizor był FullHD, posiadał porty usb, hdmi i przydałby się chinch na zestaw 5.1 odtwarzał pliki .mkv, divx i napisy z polskimi znakami bez opóźnień lub zbyt szybko. Cenna również byłaby możliwość podłączenia dysku zewnętrznego (czytałam opinie, że w np. telewizorze Sony 40ex402 nie dzialaja zbyt dobrze, a najlepiej prosiłabym o komentarz w tej sprawie posiadaczy).

odległość od ekranu: 2-3m
jak słońce świeci w pokoju: słabo
Jak duży jest pokój: 4,5 x 4,5
jaki masz obecnie telewizor: CRT 21"
jakie programy najczęściej oglądasz: Discovery, Sport, Filmowe
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem: 30% w dzień 70% wieczorem
preferowana wielkość telewizora: 32-40"
preferowana marka: LG, Samsung?
czego nie lubisz w telewizorach: ważne by spełniał warunki przedstawione w poście.
jakie urządzenia będą podłączone: xbox360, dvb player w przyszłości.
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 70%/30%
jakimi złączami: hdmi, usb, chinch
jaki masz sygnał: hd
ile programów HD: 5?
ma stać czy wisieć: stać
jaka klasa cenowa: 1600-2200

Pozdrawiam serdecznie i liczę na Waszą pomoc,
za którą z góry dziękuję.
 
Ostatnia edycja:

pabloski79

New member
Witam.

Chciałabym Was prosić o pomoc w wyborze telewizora LCD czytając opinie na przeróżnych stronach każdy z telewizorów nie spełnia któregoś z moich warunków i przyszła pomoc by napisać własny post do kompetentnych tu osób na forum, oto warunki:

Chciałabym by telewizor był FullHD, posiadał porty usb, hdmi i przydałby się chinch na zestaw 5.1 odtwarzał pliki .mkv, divx i napisy z polskimi znakami bez opóźnień lub zbyt szybko. Cenna również byłaby możliwość podłączenia dysku zewnętrznego (czytałam opinie, że w np. telewizorze Sony 40ex402 nie dzialaja zbyt dobrze, a najlepiej prosiłabym o komentarz w tej sprawie posiadaczy).

odległość od ekranu: 2-3m
jak słońce świeci w pokoju: słabo
Jak duży jest pokój: 4,5 x 4,5
jaki masz obecnie telewizor: CRT 21"
jakie programy najczęściej oglądasz: Discovery, Sport, Filmowe
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem: 30% w dzień 70% wieczorem
preferowana wielkość telewizora: 32-40"
preferowana marka: LG, Samsung?
czego nie lubisz w telewizorach: ważne by spełniał warunki przedstawione w poście.
jakie urządzenia będą podłączone: xbox360, dvb player w przyszłości.
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 70%/30%
jakimi złączami: hdmi, usb, chinch
jaki masz sygnał: hd
ile programów HD: 5?
ma stać czy wisieć: stać
jaka klasa cenowa: 1600-2200

Pozdrawiam serdecznie i liczę na Waszą pomoc,
za którą z góry dziękuję.

Rozwaz samsunga le40c650, posiadam takiego i spelni wszystkie Twoje oczekiwania, ja jestem bardzo zadowolony,jedyns co mnie czasami drazni na niektorych filmach to obraz teatralny ale chyba wszystkie lcd tak maja,pozatym rewelacja,dzieci na xbox graja calymi dniami,tv chodzi 12h dziennie,kablowka cyfrowa milo mnie zaskoczyla,czyta wszystko z usb,pilot podswietlany bardzo funkcjonalny,latwa obsluga i w miare duzo ustawien wszystkiego, odblaskow tez nie zauwazylem od swiatla czy slonca, oglolnie polecam bardzo.
 

Nokiusz

New member
LCD z PVR

Ja również szukam nowego LCD ale koniecznie z funkcją PVR i gniazdem USB.Po podłączeniu np.pendriva lub zewnętrznego dysku chciałbym nagrywać programy TV.Ekran 32 cale , gotówki około 2000pln.W Tesco polecili mi TRILUXA z tą funkcją.Ja wolałbym bardziej markowy.Jakie propozycje macie ? Czekam..
 

bugger

New member
Dziękuję, Twoja rada bardzo mi pomogła, ten telewizor jest świetny, nie wiedziałam, że ma nawet internet, za tą cenę myślę, że się opłaca! ;) Jesteś pewien, że bez problemu odtwarza napisy z pamięci masowych?
 

pabloski79

New member
Dziękuję, Twoja rada bardzo mi pomogła, ten telewizor jest świetny, nie wiedziałam, że ma nawet internet, za tą cenę myślę, że się opłaca! ;) Jesteś pewien, że bez problemu odtwarza napisy z pamięci masowych?
I tu mnie masz! tego pewien nie jestem bo nie mam nic z napisami i nigdy nie mialem, wszystko z lektorem bo moje dzieciaki nie lubia czytac na filmach lub bajkach ale mysle ze na 99% tak, poszukaj, napewno gdziej juz ktos o tym pisal.
Co jeszcze moge powiedziec, jest ciutke drozszy niz napisales ile mozesz przeznaczyc ale w sprawdzonych sklepach internetowych kupisz go juz za 2400 wiec tylko 200 zl wiecej niz zakladales a co do wielkosci to nawet sie nie zastanawiaj i nie bierz nic mniejszego niz 40 bo bedzie za maly, ja ten ogladam z 3 metrow i jest zdecydowanie za daleko ale to tylko tv przejsciowy ktory trafi do pokoju dziecinnego a ja go zastapie jakas 50, jeszcze nie wiem jaka, samsungiem albo panasem.
I na zakonczenie jest to najbardziej popularna 40 i najlepiej sprzedawana i chwalona, sprawdzic mozesz na jakiejs stronie do porownania cen w sklepach, nie bede nazwy pisal bo o reklame mnie posadza ale wszyscy wiemy o jakie strony chodzi.
Poczytaj tez opinie innych a jest ich setki i w 97% bardzo pozytywne wiec statystyki tez mowia za siebie.
Jak sie namyslisz to napisz co wybrales.
Pozdrawiam i zycze udanych zakupow !!
 

bugger

New member
Kupiłam 37c650, poezja, doskonale spełnia postawione warunki i na dodatek jest z internetem (wybrane storny takie jak: YouTube, Facebook, Twitter oraz aplikacja ipla i wiele wiele innych).

Dziękuję za świetną radę @pabloski79. :)
 

pabloski79

New member
Kupiłam 37c650, poezja, doskonale spełnia postawione warunki i na dodatek jest z internetem (wybrane storny takie jak: YouTube, Facebook, Twitter oraz aplikacja ipla i wiele wiele innych).

Dziękuję za świetną radę @pabloski79. :)

Nie ma sprawy, ja swojego tez kupilem dzieki temu forum i pomocy chlopakow. Pozdrawiam
 
Do góry