Prośba o pomoc w wyborze tv 65"

Audio_33

New member
Witam zastanawiam się nad dwoma tv
Samsung NU 8042
Philps PUS 8102.
Skłaniam się do pierwszego ale z tego co czytam Philips też ma dobre recenzje.
Co poradzicie?
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Nie teoria tylko zmierzone parametry w konkretnej procedurze i konkretna budowa techniczna telewizora. Jeśli jest problem z odnalezieniem tych danych, to mogę podesłać.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
I jedna i druga metoda moze byc dobra ale tylko jak porownanie jest przygotowane rzetelnie.

To jak np z glosnikami : testy mowia jedno a odsluch drugie chyba ze synergia glosniki vs wzmacniacz jest beznadziejna a i tak bywa lub slaba akustyka.

Tv tez moze byc skalibrowany lub nie i jak obok siebie je postawi to przepasc moze byc znaczaca ale moze sie okazać ze tv wyciagniete prosto z pudla beda podobnie swiecily.
 

Audio_33

New member
Widzę że dyskusja ożywiona co mnie cieszy. Więc dopytam konkretnie o obraz w którym tv jest lepszy np czerń. Czytałem że jest problem z clouding w tv philips. Choć na plus że odtwarza Dts.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Zapewne w philips czerń jest lepsza bo jest to direct led ale w samsungu też jest bardzo dobrze choć na całym czarnym tle czerń lekko święci.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Widzę że dyskusja ożywiona co mnie cieszy. Więc dopytam konkretnie o obraz w którym tv jest lepszy np czerń. Czytałem że jest problem z clouding w tv philips. Choć na plus że odtwarza Dts.
Clouding zdarza się prawie w każdym TV.Przez tydzień miałem możliwość sprawdzenia tych TV w warunkach domowych,Philips wg mnie jest przereklamowany ale to tylko moje subiektywne zdanie...Nie musisz się nim przejmować,ważniejsze są Twoje priorytety.
 

Audio_33

New member
Czyli czerń lepsza w tv philips, do tego dts i ambilight, a co jeszcze na korzyść tego tv względem samsunga.
PS czytałem, że niektóre modele philipsa mają takie ,,problemy'' z obrazem, że nic tylko oddawać i czekać na zwrot pieniędzy i to nie małych.
 
Do góry