Prośba o pomoc w wyborze głośników

Bombel84

New member
Witam serdecznie
Stoję przed wyborem głośników między:

Jamo S606
Taga TAV 606
Taga TAV 606SE
Taga AZURE F60 - S40 - C40

Głośniki będą pracować z Denon X1300 w pokoju 21m2 - służyć będą do wszystkiego, raz muzyka, raz film, raz serial - sprzęt będzie podpięty do kompa w dużym pokoju wyposażonego w kartę Asus Xonar DGX, PS4 i dekoder tv

Prosił bym Was o wskazanie które z tych czterech będzie najlepsze - w grę wchodzą TYLKO te cztery dlatego iż mam znajomego który jest w stanie jeden z tych kompletów oddać w uczciwej cenie, budrzet pozwala na każdy z nich kwestia waszego zdania który najlepiej wziąć.

Będzie to mój pierwszy zestaw ze wzmacniaczem więc ucho mam raczej ceglane kupiłem wzmacniacz na jaki mnie było stać, zdaję sobie sprawę że nie jest to nic specjalnego jednak jego już zakupiłem więc prosił bym o pomoc w głośnikach
 

Bigmoo

New member
Witaj
Miałem kiedyś Jamo S606 , i uważam ,że w pieniądzach jakie kosztują grają bardzo dobrze , głośnik basowy z boku daje bardzo fajnie radę , mając je w kinie domowym , zastanawiałem się po co kupowałem też głośnik basowy :) , moim zdaniem jak możesz w dobrej cenie kupić to będziesz zadowolony. Jako wartość dodatkowa , to bardzo fajnie wyglądają , a sprzęt " nie zawsze gra, ale zawsze stoi w pokoju" :).
 

Killarmy

New member
Skoro kolumny są od znajomego, to weź ampli pod pachę i przejedź się do niego posłuchać. Nie ma lepszej metody wyboru jak odsłuch. Jednemu podpasuje jamo innemu coś innego. Masz wąskie pole wyboru więc moim zdaniem odsłuch rozwieje Twoje wątpliwości.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dokładnie - Jamo zagrają bardzo wystarczająco aby nieść radość.A jak znajomy daje Ci extra cenę - to tym bardziej.
 
Do góry