Prośba o pomoc - TV do salonu.

paabliitoo

New member
Witam Wszystkich. Chciałbym zakupić nowy TV do salonu. Do sypialni kupiłem już wcześniej OLED Samsung S95B, natomiast do salonu nie chcę OLED-a ponieważ TV w salonie u mnie nieraz nie wyłączany jest przez cały dzień :) Oglądamy głównie programy telewizyjne w ciągu dnia a wieczorami Netflix, Prime. Chciałbym kupić możliwie najlepszy TV w założonej kwocie. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za wszystkie aktywności i porady.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 25 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 4m .
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Raczej na wprost, może trochę pod kątem jak wszyscy oglądamy.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Narazie stać, docelowo wisieć.
6. Jak słońce świeci w pokoju? Prawa strona ekranu.
7. Jaki masz obecnie telewizor? Sony EX500 40" z 2010 roku:))
8. Co chcemy, aby telewizor posiadał? Jak najlepszy obraz,
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Mam TV z UPC przez łącze światłowodowe, Netflix, Prime.
10. Jakie urządzenia? Chce zakupić również soundbar.
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 6-10
12. Czy zdarza się, że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? Tak
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy, kanały informacyjne, filmy dokumentalne, Youtube, sport - piłka nożna
14. Czy zamierzasz surfować po internecie? Może czasami
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile. Może kiedyś
16. Preferencje co do marki? Mam Samsunga i jestem zadowolony, natomiast kusi mnie spróbować Google TV.
17. Preferencje co do wielkości? 75 cali. Jeśli uda się 85 cali to super.
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Oglądając sport np. piłkę nożną w ruchu niewyraźny obraz (rozmazany).
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? W tygodniu wieczorami, weekendy - cały dzień.
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Rozsądnej, zależy mi na stosunku cena/jakość. Przyjmijmy widełki 6-8k. Jeśli będzie trzeba dołożyć do jakości kilkaset zł. to również biorę to pod uwagę.
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? Napiszę tak = obecny ma 14 lat :)))))))
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? Streaming - każda możliwa aplikacja.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To spokojnie mieścisz się w zakupie 85”P745 za 6599 zł plus pakiet gratisów o wartości.
Z modeli mini led 85c805 za 8399 zl z pakietem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz 75C805 za 6899 zł z pełnym pakietem
A 75C845 za 8399 zł z pełnym pakietem.
Pozdrawiam
 
Do góry