prosba o pomoc przy wyborze tv

emdeno1

New member
szukam lcd
cena: do 5000
wielkosc: min 46
pokoj raczej sloneczny ale caly czas mam zasloniete zaluzje
tv potrzebny do: 50% xbox reszta filmy i sport(mecze pilkarskie, NBA)
z uwagi ze do gier potrzebny mi tv z jak najmniejszym inpud lagiem, do meczow bez smuzen itp. z tego co czytalem najlepsza bedzie PLAZMA, wyzej pisalem ze szukam lcd bo wolalbym lcd ze wzgledu na powidoki....zeby po prostu sie tym nie przejmowac, ALE jesli nie ma lcd idealnego do moich wymagan to zdecyduje sie na plazme.
moje typy tv: Panasonic 50st50, samsung e6500, lg660, samsung ue6800.
moze ktos zna jakis tv ktory bedzie jescze lepszy niz wyminione....chcialem z zakupem poczekac i kupic po euro ale pozniej olimpiada wiec ceny raczej i tak mocno nie pojda w dol(czy moze sie myle?)
Bardzo prosze o pomoc i doradzenie w w\w kwestiach.dziekuje
 

emdeno1

New member
philips nie za duzy inpud lag? zastanawialem sie nad philipsem ale ma za duzy inpud do gier... wczesniej sie napalilem na st50 bo maly inpud i plazma jest najszybsza....
 
Ostatnia edycja:

emdeno1

New member
moge prosic o wiecej szczegółów? do wydania 5 k to nie malo. a chce zeby tv mial te wszystkie opcje co napisalem. KIKI wklejil modele a przeciez nie wszystkie spelniaja te wymagania....
 

emdeno1

New member
no np sharp nie czyta napisow, a philps ma duzy inpud lag. chcialbym taki tv zeby mial niski inpud lag i wszystko co opisalem na gorze, ale pewnie nie ma takiego lcd...zreszta nie wazne zdecydowalem sie na st50 do meczow i do gier chyba tylko plazma.dzieki
 
Do góry