prośba o pomoc ( Philips 8102 vs LG B8 oled)

pitutek

New member
Dziś byłem obejrzeć tego Philipsa w jednym ze znanych sklepów. Niestety sprzedawcy byli tam za karę :)
Nie chciało im się puścić mi coś innego niż reklamówkę tegoż sklepu.. . Niemniej jednak na bialym tle widoczny był silny banding i słabo to wyglądało . Rozumiem ,że to zależy od danego egzemplarza ,ale obok akurat stał sony Sony KD-65XF9005 i Philips 55OLED803/12 i tu obrazy były piękne ... niestety nie mogłem puścić równocześnie identycznego materiału a wielka szkoda .
 

seb 28

New member
Hej , u mnie było dokładnie tak samo miałem kupić 65 philipsa 8102 ale ostatecznie kupiłem 55 oleda b8 , ciągle rozmyślałem , śledziłem forum - opinie, ale wygrał obraz . Musisz sam zobaczyć jak te tv grają i zdecydować co bardziej Ci odpowiada. Obraz jest naprawdę super , trochę pozmienialem ustawienia według zaleceń kolegów z forum ale zamówiłem już profesjonalną kalibrację i nie mogę się doczekać jak może być jeszcze lepiej skoro teraz jest super :))) . Dobra rada - nie zamęczaj się za bardzo , po prostu sprawdź osobiście i bierz co jest lepsze dla Ciebie. Pozdrawiam
 

irzi

Member
Bierz większy ! Weźmiesz 55" i po chwili będziesz żałował że nie wziąłeś większego !
Za jakiś czas jak OLEDy stanieją to się wymieni !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled 55B8 za 5500 zł z kalibracją - super.
Philips 65PUS8102 za 5500 zł a kalibracją również super !
 
Do góry