Prośba o podpowiedz co wybrać ?

andzeloti

New member
Witam
Mam prośbę może ktoś z kolegów mógłby podpowiedzieć która z opcji będzie rozsądniejsza :
(Posiadam zestaw Yamahy Pianocraft MCR-640 +Odtwarzacz Pioneer DV -410) i dokupił bym do niego jakiś subwoofer np. Yamaha YST-150 morze być inny w podobnej cenie , lub kupić oddzielnie soundbar Yamahy YHT -S 400 niestety nie mam gdzie tego zestawu odsłuchać , czy miedzy tymi dwoma zestawami będzie odczuwalna różnica ,chodzi głównie o filmy .W obecnej chwili nie mam miejsca na rozstawienie pełnego zestawu kina domowego . Pomieszczenie ok 15 metrów pokój z aneksem kuchennym .Bardzo proszę o podpowiedz z góry dzięki .
 

pkomp

New member
zestaw były spoko gdyby nie kolumny które są zwykłym śmieciem

ale możesz kupic do 1100 amplituner tej klasy i znacznie lepsze kolumny jak chocby jbl sc178(szał to nie jest ale ta yamahe wciagną nosem) czy nawet jakies harman kardon hkts

kolumienki mozesz powiesic wysoko i nakierować na słuchacza - no problemo - o ile oczywiście nie będą pionowo w dół - minimalny kat majacy sens to 45 stopni
 

andzeloti

New member
dzięki za odpowiedz , po przemyśleniu sprawy jednak pójdę w stronę amplitunera a skoro tak to mam pytanie , skoro na takich małych kolumienkach szału nie będzie to czy nie wystarczy kupna amplitunera RX-V 367 + przykładowo te kolumienki o których pisałeś czy jednak pozostać przy RX-V 467 ?
 
Do góry