Prośba o opinie zestawu: Denon pma2000ae i dcd 1500ae

Mario448

New member
Witam

Znalazłem taki oto zestaw (wymieniony w tytule) na jednym z serwisów aukcyjnych i zastanawiam się czy warto w używke się pchać takiego sprzętu czy lepiej coś nowego w mniejszych pieniądzach wziąć? Gość jest 2 wlaścicielem sprzetu, który kupił w necie, nie ma papierów ani niczego innego, tylko sprzęt i piloty.

Całość miałaby zagrać z czymś od Monitor Audio, najlepiej RX8 lub RX6/BX6

Co o tym myślicie, cena za zestaw (bez kolumn oczywiście) to jakieś 5 k pln.

Dzięki za opinie.
 

Mario448

New member
Widzę, że wiesz o czym mówię:) Dzięki wielkie za informację. Zbytniego zaufania we mnie sprzedający nie wzbudził stąd tez między innymi pytanie do Was, znających się na rzeczy.
 

miniasy

New member
Sorki, ale skąd te uprzedzenia do:
* Sprzedającego? chyba, że ktoś już z nim handlował...
* sprzętu? swego czasu wzmacniacz kosztował ok. 7 tys. i był bardzo dobrze oceniany przez prasę ;) oraz użytkowników...

Gdy te modele pojawiły się, sporo ich przyjeżdżało z prywatnego "eksportu" z Niemiec, więc papiery... Tym bardziej, że jest to 2-gi właściciel...

Osobiście miałem "komplet" serii 1500, grało to z B&W 704...
 

Mario448

New member
Sorki, ale skąd te uprzedzenia do:
* Sprzedającego? chyba, że ktoś już z nim handlował...
* sprzętu? swego czasu wzmacniacz kosztował ok. 7 tys. i był bardzo dobrze oceniany przez prasę ;) oraz użytkowników...

Gdy te modele pojawiły się, sporo ich przyjeżdżało z prywatnego "eksportu" z Niemiec, więc papiery... Tym bardziej, że jest to 2-gi właściciel...

Osobiście miałem "komplet" serii 1500, grało to z B&W 704...

Osobiste odczucia po kontakcie ze sprzedawcą i nic więcej. Skoro jednak ktoś tu również stwierdza że by się nie pchał warto może posłuchać albo chociażby wziąć pod uwagę zdanie tego kogoś. Poza tym "oferowany zestaw" już potaniał o jakieś 500-700 pln w porównaniu do ceny wyjściowej. Jakoś widać spprzedać się nie chce mimo że dobry model w niezłych pieniądzach.
 

miniasy

New member
Mario448,
wcale nie "naciskam", bo ani gościa nie znam, ani nie mam %-ów od tej aukcji ;)
Wciąż uważam, że jeśli sprzęt "nie ma papierów", to nie jest to nic zdrożnego i dyskwalifikującego...

Pytasz się o opinię - dostajesz...

A samemu obejrzeć, posłuchać i podjąć decyzję... bezcenne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry