Promocje "n" dla osób rezygnujących z CP...

silvestervip

New member
Witam,
Chciałbymsię dowiedzieć czy N-ka ma jakieś promocje dla osób rezygnujących z Polsatu...Chodzi mi o okres 3 pierwszych miesiecy kiedy jeszcze trzeba płacić za Polsat.
Z góry dziękuje za odpowiedz
 
Ostatnia edycja:

arturro67

Member
-KORZYSTNA ZMIANA - nboxrec pierwsze 3 miesiace wszystkie pakiety gratis + VOD gratis po 3 miesiacach mozesz zrezygnowac z VOD i placisz kolejne 3 miesiace 38 zl za wszystkie pakiety po 6 miesiacach musisz wybrac 3 pakiety + informacja i rozrywka gratis =48 zl kolejne 6 miesiecy , umowa przez telefon 12 miesiecy aktywacja 38 zl no to chyba tyle jak cos pisz na pm
 

silvestervip

New member
Reasumujac:
Promocji "Korzystna Zmiana":

- opłata aktywacyjna nbox = opłata aktywacyjna nbox recordera, czyli 38 zł,
- pierwsze 3 miesiące wszystkie pakiety (plus dwie kolekcje VOD: nScreen i Picture Box) za 0 zł,
- kolejne 3 miesiące wszystkie pakiety za 38 zł
- dodatkowo 9 kanałów filmowych (HBO, Cinemax, Filmbox) do dwóch miesięcy gratis.

Warunkiem skorzystania z ofert jest okazanie rachunku/faktury (za okres nie starszy niż 6 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia Umowy), lub umowy, poświadczającą fakt skorzystania z usług innych dostawców telewizyjnych. Adres na rachunku/umowie z konkurencji powinien być taki sam jak adres zameldowania na Umowie z telewizją nowej generacji n.




Na oficialnej stronie enki nie ma sladu na temat tej promocji,jest ona jeszcze aktualna??

Czy na pewno moge zrezygnowac z VOD po 3 miesiecach??
 

jackn28

New member
Dziś sam się przekonałem, że jest aktualna - zamówiłem recorder w tej promocji. Dzwoniłem o 5.45 - 9 minut oczekiwania
 

jack119

New member
Ja dzisiaj podpisałem umowę właśnie z tej promocji.
Okazało się, że wystarczy umowa z inną telewizją na to samo nazwisko ( nie musi być nawet rodzina :D ) i wszystko gra :)
 

royalmichael

New member
jack119 napisał:
Ja dzisiaj podpisałem umowę właśnie z tej promocji.
Okazało się, że wystarczy umowa z inną telewizją na to samo nazwisko ( nie musi być nawet rodzina :D ) i wszystko gra :)
Ja jak zamawiałem korzystną zmianę przez infolinie to musiałem podać szczegółowe dane ostatniego rachunku przez tel.. ale przecież oni nie mogą sprawdzić czy to prawda czy nie bo jest ochrona praw osobistych i poprzedni operator nie może im udzielić żadnej informacji..
a jak kurier przyszedł to nawet nie patrzył na dowód/ostatni rachunek tylko wziął 3 podpisy zostawił papiery i poszedł;)
 

jackn28

New member
Mam wreszcie dekoder, po 9 dniach dostałem. Lecz niestety ma uszkodzone 1 wejście antenowe... A w całym mieście nie mają recordera, aby wymienić...
 

gigo

New member
Witajcie. Co do promocji to dziś się dowiedziałem, że te pakiety dodatkowe są tylko do końca roku dla tych co podpisali umowę przed 1 grudnia ( inna promocja bo już świąteczna od 1 grudnia) A więc ja podpisałem umowę 22 listopada i rezygnując z pakietu dodatkowego muszę im zgłosić do końca grudnia, jeśli tego nie uczynię to doliczą mi wszystkie programy (filmy) te dodatkowe (cinemax hbo film-box) a miało być do 2 miesięcy więc o te 22 dni za pózno podpisałem umowe . To tak dla informacji mój opis. Pozdrowienia.
 

jackn28

New member
Informacja z infolinii - opcje dodatkowe do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu dokonania aktywacji.
Czyli bez zmian :)

Trzeba aktywować na początku miesiąca, wtedy 2 mies. gratis :)
 
Ostatnia edycja:

grodek75

New member
jack119 napisał:
Ja dzisiaj podpisałem umowę właśnie z tej promocji.
Okazało się, że wystarczy umowa z inną telewizją na to samo nazwisko ( nie musi być nawet rodzina :D ) i wszystko gra :)

Właśnie, warto uściślić jedną rzecz - aby skorzystać z "Korzystnej zmiany" nie trzeba przedstawiać rachunków z innej platformy. Może to być rachunek np. z dowolnej sieci kablowej.
Choć faktem jest, że przy obecnej promocji świątecznej przestaje to mieć znaczenie ;)
 
Do góry