Promocja?!

A

Anonymous

Guest
szarp napisał:
Ciekawe jak "Gościu" sprawdziłeś że Samsung jest awaryjny.
Sam wątek o Sharpie i jego trefnej serii 50 go wg mnie dyskwalifikuje. Widziałem obraz z serii 6 obok samsung r51 ustawienia na default i wg mnie biel wyciągnięta na max przez co znikają szczegóły czerwień się wylewa wiadrami. Nie wiem można ustawić lub nie dla mnie subiektywnie grał lepiej Samsung.
Inna sprawa że desing ani Sharpa ani Samsunga w serii R mi nieodpowiada.

dobrze , że tylko napisali o Sharpie , bo jakby zaczeli pisać o innych modelach np. LG lub Samsungu to byście już wogole nic nie kupili, a swoją drogą to Sharp jest ok. nawet ten serii P50
 
A

Anonymous

Guest
dzieki za wszystkie konkretne odpowiedzi !!!

Moze jeszcze kots napisze o tych promocjach :)
oplaca sie czekac do swiat czy udezac do sklepu teraz??

pozdrawiam
 
A

Anonymous

Guest
Siedzielismy i testowalismy wszystkie mozliwe modele prawie 4 godziny.
Wnioski:
Sharpy - za duzo czerwonego, ale swietnie dzialaja przy slabszym sygnale (kablowka), rowniez przy HDTV jest OK

Do slabych sygnalow swietnie nadaje sie Sharp 32p50, ale dla mnie za bardzo plastyczny obraz i za duzo czerwonego. Nie pomogly zadne regulacje. W 32ge6 to samo.

jestem od tygodnia posiadaczem Sharpa 26GA6E-i nie za bardzo sie zgodze z ta czerwienia wylewajaca sie kublami-i nie wiem czy kolega wie gdzie jak i ile mozliwosci jest ustawienia obrazu-wtym modelu-co do oka kazdy ma inne postrzeganie kolorow i ja bym tej opini
nie bral pod uwage
co do plastycznosci zgadzam sie
 
Do góry