Promocja w "N" - 48zł za 13 mies. zamiast 59zł

Jedrej

New member
Witam!

Jako iż sam skorzystałem a właśnie szukałem dobrej oferty telewizji cyfrowej (rezygnuję z cyfry po tym jak klientowi z 5 letnim stażem nie potrafią zaproponować sensownej oferty...) chciałem się podzielić - znalazłem takową ofertę z N-ki: www n.pl/sonyroadshow, hasło to: Xba7k

Promocja to 48zł za abonament na 13 miesięcy, który aktualnie kosztuje 59zł i dekoder za 0zł lub 48zł za PVR, druga opcja to ewentualnie 68zł na 18 miesięcy za pakiet z HBO i N-film.

Więcej szczegółów można znaleźć na forum N-ki:nhdtv.pl/forum

Tak więc jeśli ktoś szuka dobrej oferty to IMHO to jest propozycja do przemyślenia a raczej ciężko gdzieś na to trafić :)

Pzdr
Jedrej
 

dinar

New member
Też zrezygnowałem z C+ jeszcze zostal mi miesiąc ale takie promocji nie widze w N-ce.Wczoraj obleciałem punkty.
 

Jedrej

New member
Bo tej promocji nie ma w punktach sprzedaży, jest ona dostępna tylko przez internet. Też pytałem w punkcie N-ki ale Pani nawet o tym nie słyszała.
Sam już byłem bliski kupienia N-ki za 59zł/m-c i 148 zł za tuner ale przez przypadek znalazłem forum N-ki i tam informację o tej promocji.
Można też zamówić przez telefon, na infolinii powiedzieć że chce sie zamówić N-ke z promocji z Sony, podać hasło: Xba7k.

Na stronie forum N-ki: nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=24879 jest pełne info na temat tej promocji. Ten kod można uzyskać na imprezie objazdowej Sony roadshow, która jest właśnie organizowana.

Do mnie dziś właśnie przyjechał kurier z przesyłkę z dekoderem.Zapłaciłem 48 zł :)
Tylko trochę zawaliłem sprawę, bo umowę mogłem podpisać na początku przyszłego miesiaca, tak bym miał cały sierpień HBO za free i jeszcze wrzesień, a tak będę chyba miał tylko sierpień za free :-(
 

Jedrej

New member
Tak, umowę i dekoder przywiózł kurier. Kurierowi także trzeba zapłącić za dekoder, w moim przypadku 48 zł :)
Konwerter mam bodajże goldena - twin, już kilka dobrych lat, ale chcę zmienić na quatro...
 

dinar

New member
Zamówiłem 5 sierpnia a dzisiaj 8 i żadnego powiadomienia.Czy dają znać o przyjęciu zamówienia przez internet?
 

wicekpl

New member
Zamówiłem 5 sierpnia a dzisiaj 8 i żadnego powiadomienia.Czy dają znać o przyjęciu zamówienia przez internet?

Ja zamówiłem w sobotę(30,07)a kurier przywiózł Nke we wtorek-czyli jak napisali w 2 dni robocze:)potwierdzenie zamówienia dostałem a skrzynkę email-w razie nie spełnienia warunków maja zadzwonić.
A teraz moje pytania:)
Na jak długo w tej promocji dają kanały filmowe?i czy dekoder z nagrywaniem musi tak hałasować po nocach-nie ma jakieś opcji wyłączającej dysk twardy?czy za 13 miesięcy jak będę przedłużał umowę dostane jakieś bonusy od Nki?
 

enforces

New member
Aktualnie jest promocja Start HD za 39 zł. 53 kanały w tym 17 kanałów HD. Umowa na 15 miesięcy. Możesz zwrócić też dekoder do dowolnego punktu sprzedaży , w ciągu 10 dni od daty
podpisania umowy. Warunek jest taki, że trzeba zamówić n przez Internet lub telefon.
 
Do góry