promocja telewizji N...

Pioro

New member
witam, przeprowadzam sie i zastanawiam sie nad wybraniem telewizji N. W ulotkach zobaczyłem ze jest umowa na 13 miesiecy i pakiet za 49 zl. Powiedzcie mi czy oprocz oplaty 49 zl sa jakies dodatkowe oplaty typu za dzierzawe dekodera? jak sprawa wyglada z antena stelitarna i montazem oraz aktywacja?
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Antene musisz kupic za dekoder nie placisz
Zamontowac najlepiej samemu,aktywacja na telefon
 

Pioro

New member
anteny sam nie zainstaluje bo jestem zielony w tych tematach (wiem ze sa poradniki na necie ale daje sobie spokoj). jaka jest najlepsza i niedroga antena do telewizji N i jak kształtuje sie cena za założenie (nie chce zeby mnie oszukali)... z gory dziekuje za odpowiedz
 

OSP110233

New member
anteny sam nie zainstaluje bo jestem zielony w tych tematach (wiem ze sa poradniki na necie ale daje sobie spokoj). jaka jest najlepsza i niedroga antena do telewizji N i jak kształtuje sie cena za założenie (nie chce zeby mnie oszukali)... z gory dziekuje za odpowiedz

Kolego ... nie panikuj ... zawsze możesz wezwać montera do ustawienia anteny ale nie ma co się poddawać na starcie. Jestem totalnym amatorem w wielu kwestiach ale lubię czasami zrobić coś samemu.

Kup sobie Antenę min. 80 cm a najlepiej 90 lub 100 cm np. Triaxa ceny w zależności od średnicy i materiału. Do tego konwerter np. MONOBLOCK na dwie satelity (TV, TV-SAT, Konwertery, Monoblock), dobry przewód antenowy, złączki (Złącze F nakręcane, stalowe 5,5 mm) no i uchwyt do ściany, balkonu, poręczy (Instalacje, Uchwyty antenowe).

Potem skręcasz całość i zaczynasz zabawę z ustawieniem anteny. Samo ustawienie może trwać chwilę lub baaaardzo dużo chwil :). Różnie to bywa ale są duże szanse, że zrobisz to poprawnie.

Jeżeli nie dasz rady to wtedy wezwiesz Pana który zrobi to profesjonalnie przy użyciu odpowiedniego sprzętu.
 

apk19

New member
Pod koniec lutego N-ka oferowała pakiety za 48 zł z tunerem, ADB 2850ST z nagrywaniem i z DVB-T z polsatem bo innego tunera nie było w ofercie.
Przyjeżdżam do domu wyciągam tuner dysk do podłączenia okazuje się, że dostałem jakiś złom i dzwonie do sprzedawcy w celu wymiany, bo się pomylił i dał mi inny tuner.
Sprzedawca mówi, że na razie nie mają tych tunerów i za parę dni mi wymieni już po 2 tygodniach zbywania mnie oznajmia, że nie da się wymienić a zwrócić mogłem do 10 dni.
Tuner oddałem, bo na czymś takim nie będę oglądał umowy nie mogę zerwać, bo będę płacił karę i czy za to, że mię oszukano?
Teraz muszę płacić abonament co miesiąc nie będę oglądał telewizji n bo oddałem ten złom.
Czy teraz mam teraz jakieś prawa i czy ktoś może mi pomóc?
 

Max78

New member
Oczywiście - w umowie powinieneś mieć wpisany model i nr seryjny tunera/karty. Jeśli nie zgadzają się z tym otrzymamym, to standardowo - reklamacja. Poza tym jeśli to nie działa, bo to wina sprzętu, to tym bardziej reklamacja.
Jeśli będą problemy, to opisujesz dokładnie sprawę i zgłaszasz się do lokalnego rzecznika praw konsumenta (na pewno w okolicy jakiś jest).
Powodzenia.
 
Do góry