Promocja Panasonic (tablet do tv) - czy jeszcze działa?

greencell

New member
Promocja Panasonic (tablet gratis), jeszcze działa

Witam!
Dzisiaj, tj. 26.11.2013 r. otrzymałem od Panasonic wiadomość o pozytywnej weryfikacji i mają wysłać mi Asusa Memo.
Sprzęt, Panasonic TX-L50DT60 zakupiłem w sklepie internetowym EuroCom (RTV Euro AGD), na raty z doradcą.
Formalności załatwiłem 18.11.2013 r. w sklepie stacjonarnym, a po dwóch dniach, 20.11.2013 r. przyjechał telewizor. Chłopcy wnieśli, rozpakowali i uruchomili mimo, że nie płaciłem za tę usługę;). Dzięki chłopaki!
Zrobiłem zgłoszenie internetowe 20.11.20132 r. i wysłałem 21.11.2013 r. wymagane dokumenty pocztą i jak widać udało się.
A teraz historia zakupów:
Sprzęt o nominalnej cenie 6389.00 zł (15.11.2013 r.) zamówiłem za 6499.00 zł + aparat Lumix DMC SZ9 (gratis, wartość od 600 do 900 zł).
W nocy 16/17.11.2013 r. żoneczka (biedactwo, spać nie mogła) znalazła nocną promocję na w/w sprzęt z aparatem za 6199.00 zł. Natychmiast anulowałem poprzednie zamówienie i złożyłem nowe.
Wszystko pięknie zadziałało i na jeden telewizorek uzyskałem 3, słownie: trzy różne promocje. Wynika z tego, że można je łączyć.
A sam telewizor fajny!
 

remmyhi

New member
Ale w porównaniu do nexusa7 (2012) ten memo pad to straszliwy plastik. Nie mam jakiś specjalnhch wymagań, ale trzeszcząca w pierwszy dzień obudowa to dramat.
Ale darowanemu koniowi...

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 

Stanley

Member
Bez reklam
Witam

Jako twórca tego wątku, muszę potwierdzić, że promocja (jeszcze) działa ;-)
Historia:
18.11 - TX-L 47DT60 w domu, zakup przez net w Mediaexpert (ciekawostka: na stronach tej sieci już nie ma tego modelu, hm, sprzedali wszystkie?)
19.11 - rejestracja tv na stronie Panasa
20.11 - mail od Panas z podziękowaniem za rejestrację tv w promocji "Podwójny tuner podwójne korzyści"
20.11 - wysyłka dokumentów pocztą analogową (trafiłem od razu właściwą naklejkę z kodem (białą), nie żądali dodatkowej weryfikacji)
23.11 - mail od Panas: otrzymali dokumenty analogowe, oczekiwanie na weryfikację
26.11 - mail od Panas: weryfikacja pozytywna, wysyłają wkrótce tablet
28.11 - kurier z paczką pod drzwiami :)

Odnośnie tabletu: urządzenie nie z najwyższej półki przecież, co można było od razu wywnioskować po cenie, ale uważam całkiem przyzwoite. No i "gratis" ;-) Szkoda tylko, że nie obsługuje USB OTG. Aczkolwiek jak czytałem w necie, można i to na upartego rozwiązać odpowiednią przejściówką (potrzebne dodatkowe zasilanie, niestety).
Test/recenzja tutaj:
Test tabletu ASUS MeMO Pad HD7 | tabletManiaK.pl

Natomiast odnośnie gwarancji... Hm... faktycznie nie jest to za bardzo jasne. Według książeczki dołączonej do tabletu (gwarancja producenta) wydaje się, że jest na 24 m-ce. Ale w szczegółach doczytałem, że jeśli nie ma dowodu zakupu (a takiego na tablet nie otrzymałem...), okres gwarancji jest liczony od momentu wyprodukowania urządzenia... Wydaje się również, że skoro nie ma dowodu zakupu, prawdopodobnie nie będzie można skorzystać z ustawowej możliwości reklamacji z tytułu tzw. niezgodności towaru z umową. Sądzę, że wątpliwości chyba najlepiej rozwiąże telefon na hot-line, co spróbuję wkrótce uczynić.
Pozdrawiam.

P.S. Z ciekawości: a jakie są/były warunki były tej promocji z aparatem foto? Można się jeszcze załapać? Co prawda kolejna cyfrówka nie jest mi za bardzo potrzebna, ale jeśli by mozna za friko... ;-)
 
Ostatnia edycja:

greencell

New member
Aparat dodawała przy zakupie sieć RTV EURO AGD, promocje na tablet (od Panasonica) i aparat (od Euro) nie były ze sobą związane. Chyba nie można otrzymać aparatu za wcześniejszy zakup.
Sprawdziłem i mój telewizor Panas. TX-L50DT60 nadal można kupić ze wspomianym aparatem za 6199.00. Teraz RTV EURO AGD informuje, że Panasonic dodaje do tego tablet ASUS MeMo, wcześniej nie informował i o promocji Panasonica dowiedziałem się z Tego Forum. Dzięki!
Tablet otrzymałem wczoraj. Fajny gadżet na prezent dla córki.
 

Stanley

Member
Bez reklam
Aparat dodawała przy zakupie sieć RTV EURO AGD, <...>
Sprawdziłem i mój telewizor Panas. TX-L50DT60 nadal można kupić ze wspomianym aparatem za 6199.00. Teraz RTV EURO AGD informuje, że Panasonic dodaje do tego tablet ASUS MeMo, wcześniej nie informował i o promocji Panasonica dowiedziałem się z Tego Forum. Dzięki!
Tablet otrzymałem wczoraj. Fajny gadżet na prezent dla córki.
Ano faktycznie wygląda na to, że aparat to własna promocja RTV EURO AGD. Notabene widzę, że Twój model można w tej chwili zamówić też bez aparatu, dwie stówy taniej (5999-). 47DT60 jest tylko bez aparatu.
O promocji na tablet dowiedziałem się odwiedzając od czasu do czasu MediaExpert (DT60 od dawna miałem na oku). W necie doszperałem, że tak naprawdę jest to akcja Panasonic. Tv kupiłem też akurat w MediaExpercie, bo w tamtym momencie cena wydała mi się stosunkowo atrakcyjna+darmowa dostawa, no i sieć jest objęta promocją również przy zakupie przez internet. A na tym ostatnim mi zależało o tyle, że nie byłem pewny co do przekątnej (wahalem się między 42 / 47) i chciałem mieć furtkę ustawowych 10 dni na zwrot. Okazało się jednak, że zwrotu na pewno nie będzie (zresztą chyba wczoraj minął termin), a swoją drogą tv 50-calowy też by wcale nie był za duży ;-)

Wracając jeszcze do gwarancji na tablet: w międzyczasie zadzwoniłem do hot-line Panasa. Według słow pracownika infolinii, w przypadku problemów dowodem zakupu jest faktura/paragon na telewizor oraz cytuję z pamięci: "uczestnicy promocji znajdują się w bazie". Jak zrozumiałem z kontekstu, baza produktów bioracych udział w promocji jest jakby wspólna/dostępna dla firmy Asus. Oczywiście z reklamacją należy zwracać się do serwisów producenta, czyli do Asusa. Mam jednak nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby ;-)

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

greencell

New member
Dzięki za info o gwarancji na tablet.
Wiesz może jak ustawić w nim język polski, bo nie bardzo kumam, a przy pierwszym uruchomieniu "poszedł" w inglisz?
Pozdrowienia.
 
Do góry