Promocja Panasonic (tablet do tv) - czy jeszcze działa?

Stanley

Member
Bez reklam
Witam

Czy ktoś może posiada wiedzę, że tak napiszę trochę pozaoficjalną, czy wciąż "działa" ta promocja? Pytam dlatego, że jestem mocno zainteresowany zakupem jednego z modeli, których ta promocja dotyczy (47DT60), w jednym ze sklepów internetowych z listy wyszczególnionych w Regulaminie. Jednak zauważyłem, że na stronie tejże sieci telewizor na dniach potaniał o 500zł, ale przy opisie modelu zniknęła reklama bonusu w postaci tabletu (reklama była dość mocno eksponowana). Podobnie na stronach w innej sieci RTV. W Regulaminie doczytałem, że ilość tabletów jest ograniczona - 2000 sztuk... Może już nie ma co "rozdawać"...? Nie ukrywam, że wolałbym kupić tv z tabletem, niż bez ;-)
Z drugiej strony promocja wciąż widnieje na witrynie Panasonica - no ale akcja oficjalnie trwa do 31.12.2013, a tv należy zarejestrować u Panasa do 14.01.2014:
https://panasonic-club.pl/Promocja-Viera-plus-tablet.aspx
a tutaj Regulamin:
https://panasonic-club.pl/PDF/PodwojnyTunerPodwojneKorzysci-REGULAMIN.pdf
 
Ostatnia edycja:

Leszcom

New member
Witam,

Ja swój TV kupiłem 2 listopada 2013 i w dniu 8 listopada dostałem potwierdzenie sms, że wynik weryfikacji mojego zgłoszenia do promocji został zaakceptowany i że niebawem wyślą do mnie tablet. Nadmienię również, że TV kupiłem w Saturnie, gdzie nie było żadnej, najmniejszej nawet informacji o tej promocji.

Także myślę, że jeszcze jest szansa na załapanie się na promocję :)

Pozdrawiam
Leszcom
 

Stanley

Member
Bez reklam
Telewizor należy kupić do 31.12.2013, a zarejestrować na stronie najdalej do 14.01.2014. Proponuję uważnie przeczytać regulamin, link dałem w poprzednim poście. Ponadto zakup musi być dokonany w określonych sklepach - lista także znajduje się w regulaminie. Ale też i "ilość nagród ograniczona" (2000szt.), o czym nie było mowy w żadnych reklamach, ani nawet w linku, który wyżej podałeś.
Także myślę, że jeszcze jest szansa na załapanie się na promocję :)
No to mnie trochę pocieszyłeś, może się jeszcze załapię ;-) Myślę, że nie będę tym 2001-szym, nie sądzę, aby był taki szturm na tv bądź co bądź z wyższej półki ;-)
 

bady87

Member
Telewizor należy kupić do 31.12.2013, a zarejestrować na stronie najdalej do 14.01.2014. Proponuję uważnie przeczytać regulamin, link dałem w poprzednim poście. Ponadto zakup musi być dokonany w określonych sklepach - lista także znajduje się w regulaminie. Ale też i "ilość nagród ograniczona" (2000szt.), o czym nie było mowy w żadnych reklamach, ani nawet w linku, który wyżej podałeś.

No to mnie trochę pocieszyłeś, może się jeszcze załapię ;-) Myślę, że nie będę tym 2001-szym, nie sądzę, aby był taki szturm na tv bądź co bądź z wyższej półki ;-)

Witam.Dzwoniłem do panasonica i pani powiedziała że nie może powiedzieć że załapie się na tablet i że faktycznie jest 2000 tabletów
 

wojtaszek_

New member
Jak to jest? W regulaminie podają:
"W szczególności do udziału w Akcji promocyjnej nie uprawnia nabycie egzemplarza Produktu przez Internet,..."
Natomiast podczas rejestracji telewizora jest uwaga: "Uwaga! Jeżeli kupiłeś telewizor w sklepie internetowym, wybierz tutaj pozycję INTERNET."
 

miniasy

New member
Jak to jest? W regulaminie podają:
"W szczególności do udziału w Akcji promocyjnej nie uprawnia nabycie egzemplarza Produktu przez Internet,..."
Natomiast podczas rejestracji telewizora jest uwaga: "Uwaga! Jeżeli kupiłeś telewizor w sklepie internetowym, wybierz tutaj pozycję INTERNET."

Na stronie Panasonic Polska, są wyszczególnione sklepy internetowe ale sieciówek, jak MM, EuroRtvAgd itd. I to do nich jest "zakładka" internet.
 

wojtaszek_

New member
Tak jest. W takim razie regulamin jest niepoprawnie sformułowany, gdyż zakup w sieciówce przez internet to defakto... zakup przez internet. Nie chcę się czepiać, tylko upewnić gdzie można kupić.
 

miniasy

New member
Dla formalności.
16.11 - zgłoszenie zaakceptowane, pomyślnie przeszedłem weryfikację ;)
22.11 - tablet już u mnie

Całkiem fajny, nie miałem ochoty na dodatkowe urządzenie, przyda się - prezent zacny - Panasonic Polska - dziękuję :eek:
 

Stanley

Member
Bez reklam
Tak jest. W takim razie regulamin jest niepoprawnie sformułowany, gdyż zakup w sieciówce przez internet to defakto... zakup przez internet. Nie chcę się czepiać, tylko upewnić gdzie można kupić.

Proponuję uważnie przeczytać regulamin, link w pierwszym poście topicu. Fragment, p. 1.7:
"Produktami objętymi Akcją promocyjną są wyłącznie oryginalne egzemplarze produktów, które były przeznaczone przez Organizatora do sprzedaży na polskim rynku w sklepach sieci handlowych objętych Akcją promocyjną oraz zostały wprowadzone do obrotu przez Organizatora na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w sklepach sieci handlowych określonych w Załączniku nr 2 i zostały zakupione w placówce handlowej sieci handlowej biorącej udział w Akcji promocyjnej działającej na terenie Polski w okresie od 12 października 2013 r. do 31 grudnia 2013 r
<...>
Sieci handlowe objęte Akcją promocyjną zostały szczegółowo określone w Załączniku nr 2. "


Sklepy (sieci), w których można kupić promocyjne tv przez internet znajdują się na końcu listy w Zał. nr 2:
659 INTERNET SKLEP INTERNETOWY Action
660 INTERNET SKLEP INTERNETOWY Avans
661 INTERNET SKLEP INTERNETOWY Euro RTV AGD
662 INTERNET SKLEP INTERNETOWY Media Markt
663 INTERNET SKLEP INTERNETOWY Mediaexpert
664 INTERNET SKLEP INTERNETOWY Saturn


@miniasy: dzięki za info. Przedwczoraj zarejestrowałem telewizor i wysłałem pocztą dokumenty, czekam na weryfikację. No i na "tabletkę" ;-)
 
Ostatnia edycja:

miniasy

New member
;) ale procedurę to mają koszmarną... Najlepsze było, jak musiałem się "czepiać", by strzelić fotkę tabliczki znamionowej, a tv... był już zawieszony...

Mam nadzieję, że otrzymasz tablet - naprawdę jest oki, tym bardziej, że gratis ;)
 

miniasy

New member
I jak, przeszło czy musiałeś zdejmować tv? To dość uciążliwe.

Od góry (tv mam lekko pochylony), więc udało mi się wcisnąć rękę z telefonem i zrobiłem zdjęcie...

A jak ktoś wyrzucił pudło z nalepką-kodem?

To przes...ne ;)
Ja 2 razy wysyłałem im zdjęcie z kodem, bo ciągle nie ten... Nawet napisałem maila do Panasonica, że trochę "przesadzili" z tymi obostrzeniami i wymogami, obiecali "się przyjrzeć" - akurat uwierzyłem :D
 

Herhor70

New member
12.11 zakup telewizora i wysłanie zgłoszenia internetowego.
13.11 wysłanie "papierowej" części zgłoszenia
19.11 mail od Panasonica o pozytywnej weryfikacji
22.11 tablet jest u mnie :D

Przy okazji... Czy ktoś wie, jak wygląda sprawa gwarancji na te tablety, jakby (odpukać) coś...?
Tablet był fabrycznie zafoliowany, a karta gwarancyjna czysta...
 

wojtaszek_

New member
Ja 2 razy wysyłałem im zdjęcie z kodem, bo ciągle nie ten... Nawet napisałem maila do Panasonica, że trochę "przesadzili" z tymi obostrzeniami i wymogami, obiecali "się przyjrzeć" - akurat uwierzyłem :D

Wysyłałeś zdjęcie kodu a nie samą nalepkę?
To podziel się wiadomością, który kod wysłać bo są cztery ;)
 
Ostatnia edycja:

miniasy

New member
Najpierw wysłałem w wersji "papierowej", żółty kod z kartonu. Okazało się, że musi być z białej naklejki. Poprosili o dosłanie zdjęcia mailem.
 
Do góry