Promocja N

zbopen

New member
Witam
Czy ma ktoś może rozeznanie w następującej kwesti

Promocja korzystna zamiana
Proszę mnie nie odsyłać do regulaminu promocji,bo pytanie własnie dotyczy jego interpretacji
Dotyczy usługi VOD
1) Czy w okresie gwarantowanym(3 miesiące od aktywacji) mogę zrezygnować z kolekcji VOD wyłącznie telefonicznie czy w jakiejkolwiek formie tzn pisemnie lub telefonicznie,gdyby wyłącznie telefonicznie to byłoby to chyba klauzulą niezdozwoloną
2) czy rezygnację mogę juz złożyć np pierwszego dnia obowiązywania okresu gwarancyjnego ze skutkiem w ostatnim dniu okresu gwarantowanego
tzn np aktywacja 5.10.2008, dzwonie 6.10.2008 i rezygnuje ze skutkiem od dnia 6.01.2009
3) Czy za okres od 7.01.2009 do 31.01.2009 będzie naliczona opłata wyrównawcza ( w jakiej wysokości 40 zł/31 dni stycznia*(31-6) czy 60/31 dni*(31-6)
4) Czy można w tym przypadku zrezygnować telefonicznie np w grudniu 2008 ze skutkiem od 31.12.2008
Promocja prezent HBO 3 m-ce gratis dla klientów N
pytania identyczne od 1-4)
pozdrawiam
dz za wskazówki
 
Ostatnia edycja:

boncio1

New member
Co do deaktywacji usług przez telefon (jeśli tak przewiduje promocja), to następuje ona w dniu zadzwonienia do BOKu. Sama blokada programów do 3 dni. Nie ma tak, że zadzwonisz od razu z prośbą o deaktywację za 3 miesiące. Ale jaki problem zapisać to np. w komórce?
Natomiast w okresie promocji możesz prosto i szybko zdezaktywować usługi przez telefon bez okresu wypowiedzenia i robisz to kiedy chcesz. Standardowa procedura z wysłaniem listu istnieje zawsze tak myślę, ale wtedy masz okres wypowiedzenia 3 miesiące.
Co do opłaty wyrównawczej, to przy zmianie pakietu na inny tak jest, ale masz wtedy do końca miesiąca 1 pakiet więcej. Tutaj pewnie od razu wyłączają. Opłata wyrównawcza liczona jest za cenę jaką masz w umowie po okresie promocyjnym. Nie zawsze jest ona standardowa.
 

zbopen

New member
promocje n -pułapki

Po kilku tel i pewnej analizie
Chyba jest tak,że
1) w okresie promocyjnym i gwarantowanym mozna wyłącznie telefonicznie /na pewno zakwestionuje to uokik/
2) z vod mozna zrezygnowac nawet w 1 dniu okresu gwarantowanego i ze skutkiem w ostatnim dniu okresu 3 m-cy,bez oplaty wyrownawczej
3) z HBO w okresie promocyjnym ze skutkiem na koniec m-ca,czyli przypadkiem mozna wejsc w 4 m-c i oplate wyrownawczą

W razie czego prosze o sprostowanie
 
Do góry