Prometheus to Alien

Patricko

New member
Witam.

Jako, że jestem wielkim fanem serii Aliens, staram się znaleźć w sieci jakąś ciekawą okazję.
Najlepiej cały ten zestaw z Prometeuszem, bo wygląda on naprawdę zacnie.
Dokładnie o to mi chodzi:
Prometheus to Alien: The Evolution Blu-ray: Alien, Aliens, Alienł, Alien Resurrection, Prometheus (United Kingdom)

Na Amazonie jest teraz ten Black Friday i wyceniony został na bagatela 25 funtów...ale i tak hieny już się rzuciły i wszystko zarezerwowane.
Problem w tym, że brak polskich napisów, a o dźwięku już nawet nie wspominam.

Filmy mają być nie tylko dla mnie, ale również ojca, który angielskiego nie zna, a napisy jak muszą być to tylko i wyłącznie polskie. Dlatego wszelkie wydania bez jakiegokolwiek wydawania po prostu odpadają, mimo że są znacznie tańsze.

U nas ten zestaw stoi koło 500zł, co jest troszkę porażką patrząc na ceny zza granicy.
Przeszukałem nawet francuskiego i hiszpańskiego amazona, ale niestety wszędzie brak PL napisów.
Zastanawia mnie fakt, że dają nawet jakieś języki z krajów o których nie słyszałem, a polskich brak...czy naprawdę jesteśmy taką dziurą, że nikt o nas nie wie, czy po prostu wydawcy mają nas w du...a może po prostu nasi mają wszystko gdzieś i w ogóle się nie starają o pl napisy w tych filmach.

W każdym razie jak ktoś ma jakieś namiary to będę bardzo wdzięczny.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U nas ten zestaw jest za 350zl. Dlaczego Ci tak zalezy na tej konkretnej kolekcji/zestawie?
Swoja droga Prometeusz jest genialny, wiem ze zdania sa podzielone i mozna dlugo dyskutowac, ale momentami klimat jest niesamowity.
 
Do góry