Proline czy warto tam kupić TV?

FullObcyk

Member
Wiem, że to raczej branża komputerowa ale sklep w swej bogatej ofercie ma również TV LCD i Plazma min. Panasonic TXP42 S10E którego kupnem jestem zainteresowany. Czy ktoś ma doświadczenia z kupnem telewizorów w proline?
 

pejotpe

New member
Bez reklam
FullObcyk napisał:
Wiem, że to raczej branża komputerowa ale sklep w swej bogatej ofercie ma również TV LCD i Plazma min. Panasonic TXP42 S10E którego kupnem jestem zainteresowany. Czy ktoś ma doświadczenia z kupnem telewizorów w proline?
Telewizorów nie, ale co kupiłem sprzęt komputerowy, to musiałem reklamować - tak to jest, jak się idzie z minimalną marżą...
 

rhd

New member
W Proline robiłem zakupy już kilka razy (rok temu kupowałem podzespoły na kompletny zestaw komputerowy) i śmiało mogę polecić ten sklep przede wszystkim ze względu na ceny i dobrą obsługę.
 

OmniModo

New member
Z tą dobrą obsługą to lekka przesada, na moje 8 czy 10 zakupów to w 80% sprzedawca dawał znać że robi wielką łachę .
Słowo 'proszę' to może dwa razy usłyszałem ...
Ale to Gliwicki oddział, może gdzie indziej jest lepiej
Są tani, mają zapewne sporo klientów to i trochę "zmęczeni" są klientami ;)

Ceny (nie na wszystko) bardzo niskie , do tego nie muszę płacić za wysyłkę więc wybaczam :)
Tylko uwaga bo coś manewrują z rękojmią/prawem reklamacji ...
Na fakturze nawet umieszczają specjalną adnotację, jednak nie miałem jeszcze nic do reklamacji więc nie wiem jak to wygląda u nich w praktyce.
Natomiast sprzęt tak jak wszędzie , czyli 90% to made in china, więc nie spodziewajmy się cudów.
 

gorg

New member
Dokładnie tak, jak pisze OmniModo powyżej.
Drobne rzeczy owszem, ale telewizora na pewno bym u nich nie kupił.
 

sebwiecz

New member
To ja wtrącę swoje 3 grosze na temat sklepu i serwisu we Wrocławiu.
Moja noga więcej w tym czymś nie postawi, obsługa normalnie dno totalne, łaskę wilka robią że kupiłeś cokolwiek u nich, koleś z magazynu rzucił mi na blat dosłownie rzucił MX1000 owego czasu, nagrywarki dvd to ja u nich co 3 miesiące wymieniałem, kupiłem raz Plextora to chcieli wymienić na NEC bo niby lepszy bo miał LightScribe. A że cena była o 2/3 niższa to juz tam pominiemy ten fakt. Oj napociłem się z kolesiami nieźle i kilku znajomych również miało z nimi problemy. No ale przyciągają ceną, a to kusi bardzo.
I to mówimy o kwotach do 500zł a co dopiero kopić u nich TV. Pół biedy jak wszystko będzie ok ale jak się coś zacznie dziać niedobrego to powodzenia życzę i nieziemskiej cierpliwości.
Ale reasumując wole wydać więcej niż kopić u tych cinkciarzy cokolwiek.
 

kris312

New member
Ceny mają bardzo dobre... ale serwis beznadziejna (katowice i gliwice), reklamowalem 4 razy tę samą kartę graficzną - i tak musiałem kupić nową.

Jeśli nic się nie zepsuje to jest świetnie, jeśli jakakolwiek reklamacja to się wymigują.
 

radosuaf

New member
Bez reklam
Ja korzystałem w Poznaniu i też sobie dałem już spokój. Kartę SD albo klawiaturę można kupić, z większymi rzeczami bym uważał.
 
Do góry